„Vilnius Temperature” ir „Liverpool” baras vasarą kviečia pasitikti „Tvin Pykse“

Vilnius Temperature“ projektas tęsia žiemą startavusią renginių seriją „Vilnius Temperature Forecast” ir kviečia į dar vieną pažintį su Baltijos muzikantais. Šį šeštadienio vakarą, „Liverpool“ bare, vilniečiai turės progą išvysti mistišką synthpop grupę „Zebra Island“ iš Estijos, kuriai talkins, neseniai jaunų grupių konkurse „Garažas“ pagrindinius laurus nuskynęs duetas „Leaded by Two“.

„Zebra Island“ kūrybai būdingi eksperimentiniai ir net kiek vaiduokliški sintezatoriai kuria mistišką atmosferą, labai artimą „Tvin Pykso“ serialo garso takeliui. Jų pasirodymus itin sustiprina grupės lyderės, liepsnojančių plaukų savininkės, balsas.

Prieš pora metų pristatytas grupės debiutinis albumas „Saturnine“, buvo įvertintas kaip geriausias elektroninio pop albumas visame Pabaltijyje, o šiemet jie susilaukė tarptautinio pripažinimo iš BBC Radio 3 bei vasarą pasirodys didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“.

Estus apšildys lietuvaičiai „Leaded By Two“ – vis nenustojantis stebinti, Godos Sasnauskaitės ir Jokūbo Tulabos sapniškas duetas, šiais metais laimėjęs jaunų grupių konkursą „Garažas”.

https://www.youtube.com/watch?v=7sIJF9QnJ9Q

Po koncerto šokių aikštelę perims „Deeper Upper DJ set“. Vos prieš pora mėnesių „Deeper Upper“ surengę savo naujojo EP „Ceremony“ anšlaginį pristatymą, grįžta į „Liverpool“ barą kitame amplua – prie DJ pulto. Grupės nariai žada, kad jų paruoštas grojaraštis nepaliks abejingo nei indie roko nei elektronikos mėgėjo.

„Mūsų renginių „Forecast“ esminis tikslas yra prognozuoti kylančias ir įdomias grupes. Mes norime dovanoti vilniečiams Baltijos šalių grupių pasirodymus ir stiprinti jų ryšį su Lietuvos muzikantais. Šie gyvo garso renginiai yra maži, jaukūs, bet tikrai išskirtiniai“, – renginių ciklą pristato projekto iniciatoriai Saulius Baradinskas ir Andrius Januta.

Pasak projekto iniciatorių, „Forecast“ galima suvokti kaip dar vieną komunikacijos būdą su Baltijos šalių muzikantais, tik šį kartą žvelgiant ne pro kameros objektyvą, o stebint gyvą atlikėjų pasirodymą.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/561612933978905/