Puce Mary ir SØS Gunver Ryberg pasirodys Rygoje

Noise atlikėja Puce Mary ir tamsaus techno prodiuserė SØS Gunver Ryberg pasirodys specialiame koncerte, kurį birželio 3 d. Rygos klube “OneOne” organizuoja Latvijos “Skanu Mežs” festivalis

Puce Mary – Kopenhagoje įsikūrusios garso menininkės Frederikke Hoffmeier solo pseudonimas. Nuo 2013-aisiais išleisto pirmojo albumo, šis projektas tyrinėja industrinio triukšmo ir eksperimentinės muzikos erdves, jo įrašus išleido tokie leiblai kaip “Posh Isolation”, “iDEAL Recordings”, “Ascetic House” ir “Freak Animal”, Puce Mary bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip Loke Rahbek, Dan Johansson iš Sewer Election ar Rodger Stella iš Macronympha. Kiti pastarojo meto Frederikke projektai – JH1.FS3 ir Body Sculptures.

Gyvi pasirodymai ir įrašai iliustruoja įvairius jos darbo metodus nuo tekstūruotų garso koliažų ir triukšmo iki tiesmukos industrinės muzikos. Ji koncertavo Europoje, Japonijoje, Rusijoje, Kanadoje ir Amerikoje. Puce Mary albumas “The Spiral” pateko tarp 50-ies geriausių 2016 metų įrašų pagal “The Wire”.

Kažkur sankryžoje tarp elektroninės muzikos ir garso meno, charakteringas SØS Gunver Ryberg stilius atpažįstamas iš nuolatinių ritmų ir su jais derinamų kruopščiai tyrinėjamų tekstūrų ir tembrų, grubūs garsai įrėminami simfoninėmis formomis siekiant sukurti unikalų ekspresyvumą. SØS Gunver Ryberg pasirodymai ir produkcija sudaro turtingą, ilgalaikę ir nenusakomą seką: modernios kompozicijos, daugiakanaliai įrašinėjimai, instaliacijos ir parodos, šokio ir performanso menas, užsakyti kūriniai, garso pasivaikščiojimai. Kilusi iš akademinių Danijos modernios kompozicijos ir garso meno sluoksnių, SØS išsiskiria tuo, kad sukuria tokią garso ataką, kurios niekas nesitiki iš tokio išsilavinimo atlikėjos. Patikėk – laukia ritminis sunaikinimas, maža nepasirodys.

Šis “Skanu Mežs” renginys – dalis koncertų serijos “Nordic Women in Experimental Music”, organizuojamos kartu su “Kulturkontakt Nord” ir Latvijos valstybiniu kultūros fondu. Šio ciklo tikslas – supažindinti su talentingomis kūrėjomis iš šio regiono, kadangi eksperimentinės muzikos scenoje iš esmės vis dar dominuoja vyrai.

Bilietai kainuoja 6 eur iš anksto ir 8 eur prie įėjimo.

Daugiau informacijos: www.skanumezs.lv ir http://oneoneriga.lv

Facebook event: https://www.facebook.com/events/612813638909361/