Tarptautinė muzikos platforma „Europavox“ atveria durims ir Lietuvos grupėms

Ar girdėjote apie slovėnų roko grupę, kuri ruošiasi užkariauti Europą? Ar žinote, kur rasti geriausias koncertų vietas Portugalijoje, geriausią festivalį Austrijoje ar paklausiausią muzikos vadybininką Lietuvoje? Nuo šiol tai sužinoti bus labai paprasta, nes visą šią informaciją bus galima rasti vienoje vietoje – visus Europus muzikos industrijos profesionalus vienijančioje platformoje Europavox.com.

Šią platformą inicijavo vienas reikšmingiausių Prancūzijos muzikos festivalių „Europavox“. Šis festivalis ne tik suteikia galimybę išgirsti įdomiausius naujus Europos muzikos vardus, bet ir skiria ypatingą dėmesį jaunų europiečių kūrybiškumo skatinimui.

Nuo pat pradžių „Europavox“ tikslas buvo skatinti muzikinius mainus Europoje. Bendradarbiaujant su daugiau nei 200 žurnalistų ir muzikos industrijos profesionalų, šis tikslas buvo pasiektas. Sukaupęs didžiulę patirtį ir palaikomas Europos tinklo, „Europavox“, kasmet sulaukiantis daugiau nei 2000 atlikėjų paraiškų iš visos Europos, siekia įrodyti, jog vienybė yra įvairovėje, todėl kasmet savo scenas deleguoja į ir kitus Europos renginius. Viena jų jau antrus metus išdygs ir urbanistiniame muzikos bei menų festivalyje „Loftas Fest“ Vilniuje.

Muzikos platforma Europoavox.com gimė iš aistros pratęsti „Europavox“ festivalio patirtį. Šia platforma siekiama kelių pagrindinių tikslų. Pirmasis – pristatyti daugiau grupių. Platformoje jau dabar galima rasti šimtų Europos grupių profilius ir šis sąrašas kasdien pildomas. Antrasis – pritraukti kuo didesnę auditoriją: muzikos gerbėjus, industrijos profesionalus ir kitus iš visų keturių pasaulio žemynų.

Europavox.com projektą remia Europos Sąjungos Kūrybiškos Europos programa, o įgyvendinti padeda 7 Europos partneriai, tarp kurių yra ir Vilniaus menų fabrikas „Loftas“.

Europavox“ platformos turinys

„Europavox“ ne tik ieško naujų talentų, bet ir siekia atverti naujus horizontus, sukurti naujas partnerystes ir padėti projektams greičiau plisti – trumpai tariant – suformuoti naujas perspektyvas Europos muzikos rinkai.

Europavox.com turinį kuria daugiau nei 50 žurnalistų iš 30 skirtingų šalių, kurie kasdien apžvelgia muzikos naujienos iš visos Europos. Savo apžvalgose jie supažindina su karščiausiais Europos atlikėjais, pasiekusiais pripžažinimą gimtinėse ir nusipelniusiais kitų šalių muzikos gerbėjų dėmesio.

Daug dėmesio Europovox.com turinyje skiriama ir muzikos industrijos temoms. Įtakingų rinkos specialistų apžvalgose – vertingi patarimai, kaip išsiveržti į rinką, suorganizuoti koncertinį turą, patekti į festivalį ir pan. Taip pat – interviu su Europos muzikos profesionalais, idėjos, kaip uždirbti iš muzikos, straipsniai apie naujas muzikos technologijos, inovacijas ir rinkos pasikeitimus susijusius su skaitmenine kultūra.

Prisijugti prie „Europavox“ bendruomenės gali visi

Siekdami sukurti tinklą, kuris sutelktų muzikos industrijos profesionalus, ir įrankius, kurie padėtų jiems suprasti Europos muzikos rinką, Europoavox.com platformoje susikurti savo paskyrą kviečiami visi muzikos industrijos atstovai ir jai neabejingi muzikos gerbėjai.

Visi susikūrę savo paskyrą platformoje turės asmeninę prieigą prie išsamių straipsnių rubrikose „Business“, „Features“ ir „Sides Stories“, taip pat dvi naujas funkcijas: „Pridėti prie mėgstamiausių” ir ,,Pasiūlyti grupę”. Pastaroji itin aktuali muzikos grupėms ir jų vadybininkams, nes pasiūlyti muzikantai bus vertinami įtakingų Europos muzikos industrijos profesionalų, „Europavox“ projekto meno koordinatoriaus ir 7 „Europavox“ festivalių partnerių Prancūzijoje, Italijoje, Belgijoje, Kroatijoje, Graikijoje, Lietuvoje ir Austrijoje medo vadovų bei naujų muzikos skambesių ieškančių agentų. Todėl patekimas į Europovox.com paltformą gali tapti reikšmingiu žingsiu į tarptautinę muzikos areną.

Daugiau informacijos: www.europavox.com