“Another wasted friday” Vilniuje

Balandžio 26 d., penktadienį sostinės klube nArauti nugriaudės Another Wasted Friday koncertas. Šį vakarą ant scenos užlips trys sostinės kolektyvai: Doom Metal duetas Hellhookah, žoliapūčiai Goat Metamorphosis ir purvino rokenrolo atstovai Gangrena. Tie, kurie į koncertus vaikšto jau nebe pirmus metus, turėtų prisiminti Another… koncertų seriją, kuri į Lietuvos sceną su Another Wasted Friday renginiu sugrįžta jau šeštąjį kartą.

Hellhookah (Doom Metal, Vilnius)

Vilniaus Doom Metal duetas Hellhookah po 8 mėnesių pertraukos vėl pasirodys gimtojoje Vilniaus scenoje. 2016 m. JAV išleidę savo pirmąjį pilnametražį albumą “Endless Serpents” ir per kelerius metus sugroję daugiau nei septynias dešimtis koncertų 16 skirtingų Europos šalių, jie savo naujausiąjį Killers on the Road turą nusprendė su trenksmu užbaigti savo miesto scenoje. Šiais metais Hellhookah taip pat įrašė antrojo pilno albumo įrašus, kurie šiuo metu jau yra postprodukcijos stadijoje.

https://www.hellhookah.com

https://hellhookah.bandcamp.com/album/endless-serpents

Goat Metamorphosis (Stoner/Doom/Sludge, Vilnius)

Žoliarūkių trio nuo 2014 m. tirštuose bei svaiginančiuose dūmuose skandinantis undergroundo rūsius. 2018 m. išleidę pilnametražį albumą “Smoke Em‘all” ir apturavę Europos pogrindžio klubus jie vėl užlips ant vietinės scenos. Pasirodymo metu išgirsite albumo medžiagą ir naujų riffų įprastu lėtai vibruojančiu formatu.

https://goatmetamorphosis.bandcamp.com/album/smoke-em-all

Gangrena (Black Punk ‘n’ Roll, Vilnius)

Piktas purvinas rokenrolas prasidėjo 2014, kai ilgai sirpęs noras skleisti Black Punk ’n’ Roll agresiją prasimušė puvėsių tvaiku. Praėjusių metų gale išleidę EP “Razor Queen” senos Vilniaus padugnės grįžta su nauja purvo doze.

https://gangrena-official.bandcamp.com/album/razor-queen-ep

Renginys vyks klube nArauti (Konstitucijos pr. 23, Vilnius). Durys atsidaro 19:00. Garsas numatomas 20:00. Auka: €5.