„Loftas Fest“: ba. apšildys britus Shame

Dar tik spėjus atsigauti po svarbiausio savo koncerto karjeroje, grupė „ba.“ rugsėjo 14 dieną, žengs į urbanistinio miesto festivalio „Loftas Fest“ sceną, kuris vyks rugsėjo 13-14 dienomis, Vilniuje.

Net ketverius metus brandinę, grupė „ba.“ neseniai pristatė naujausią savo albumą „H8“ bei sulaukė įspūdingo gerbėjų palaikymo. Festivalyje jie apšildys britų roko muzikos pasididžiavimą – „Shame“.

2018 metais „Shame“ išleido muzikos kritikų išgirtą „Songs of Praise“ albumą, kuris užsitarnavo vietą tarp geriausių išleistų albumų tais metais. Grupę sudaro penki jauni vaikinai iš pietų Londono, kuriantys dainas politinėmis temomis, demoralizuojantys iškrypėlius ir kalbantys apie savo vidines problemas.

Tad visi neabejingi alternatyviai muzikai ar nespėję pamatyti fenomenalaus „ba.“ koncerto – turės progą išgirsti juos, o tiems, kam labiau patinka elektroninė muzika taip pat turės kur paganyti akis ir ausis, nes šių metų festivalyje pasirodys ir gerai žinomas berlyniečių elektroninės muzikos prodiuserių bei didžėjų duetas – „Modeselektor“.

Urbanistinis muzikos ir menų miesto festivalis „Loftas Fest’19“ vyks rugsėjo 13-14d. ir nukels į dvi neužmirštamas paras, kurias praleisite kartu Menų Fabriko Loftas vidiniame kieme.