“La Casa del Obrero Mundial” 8

Naujajame “La Casa del Obrero Mundial” epizode Muk pristato b2b miksą senoje geroje chopped n screwed estetikoje kartu su vienu įdomiausių eksperimentinės muzikos didžėjų Meksike Shakiro Nil. Emilio Ancira – vaizdo menininkas, vidžėjus ir muzikos prodiuseris kuria prisidengęs Shakiro Nil pseudonimu. Jis – vienas “No System Productions” ir ambient muzikos leiblo “Antimateria Sonora” bendraįkūrėjų. Emilio stilius stipriai įtakotas kompiuteriais programuotos instrumentinės ir eksperimentinės muzikos, kaip, pavyzdžiui, algorave, tačiau jo selekcijose galima aptikti eklektišką garsų mišinį, atsišaukiantį į drone, ambient ir techno.

Šis miksas – kelionė per abstrakčias ir retesnes kompozicijas su kažko pažįstamo prisilietimais iš kitų gyvenimų ir linktelėjimais anksčiau “Cashmere Radio” kurtoje Muk laidai “The Hidden Reverse”.

Dozė muzikos ir pokalbių iš vieno didžiausio ir tankiausiai apgyvendinto miesto gatvių ir kitų kampelių, interviu su vietiniais kūrėjais bei, kaip visada, muzikiniai deimančiukai iš Muk skrynelės. Su realia meile – iš siurrealaus Meksiko!

La Casa del Obrero Mundial is Muk’s monthly show on the Berlin based webradio Cashmere Radio produced in collaboration with Ore.lt. 

To find out more shows check www.cashmereradio.comCashmere Radio has an open studio policy and streams from an old industrial building in Lichtenberg. Feel free to get in touch when in Berlin to visit the studios.’

“OreCast” laidų archyvą gali rasti čia