Egomašina pristato albumą “Spąstai” koncertuose

Nuo gegužės mėnesio, kas keletą savaičių po naują kūrinį ir vaizdo klipą pristačiusi grupė „EGOMAŠINA“ šiandien kviečia išgirsti pilną antrąjį grupės albumą „Spąstai“ ir skelbia jo  pristatymo koncertus Palangoje ir Vilniuje.

Grupės nariai atskleidžia, jog šis albumas buvo gan didelis iššūkis visiems jiems – trijulė albumą kūrė ir įrašė savarankiškai. „Neturėjom ir neturim nieko prieš profesionalius garso inžinierius. Pavyzdžiui, Lukas Jankauskas padarė puikų darbą, prisidėdama prie mūsų pirmojo albumo „id“ mikso ir dainos „Pabėgimas“, bet dabar, pažiūrėjus į galutinį rezultatą, atrodo, jog geriausia šio albumo idėją išvystėm irašinėdami jį patys. Dėl to labai džiaugiuosi“, – mintimis dalinasi grupės narys Antanas Jakutis.

 

Tarp Vilniaus ir Kauno šiuo metu riedanti „EGOMAŠINA“ įrašams pasirinko Kaune naujai duris atvėrusią kultūrinę erdvę „Sinagoga Studio“. Čia įrengtos kūrybinės erdvės, skirtos muzikantams repetuoti, įrašinėti, apsistoti ir koncertuoti.

„Pradėjus intensyviai dirbti prie albumo, labai pasijautė, kad visoms idėjoms įtakos turėjo aplinka – kurdami pakeitėm studiją, pradėjom važinėti tarp miestų. Skirtingose vietose smarkiai skyrėsi ir idėjos, bet vistiek viskas susirišo į bendrą temą. Temų temą“, – sako Tomas Riauka.

Albumą „Spąstai“ jau dabar galima išgirsti visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose, taip pat – spalvotoje vinilo plokštelėje, kurią galima įsigyti „Bandcamp“ platformoje. „EGOMAŠINA“ prisipažįsta, jog rankose laikant savo pirmąją vinilo plokštelę apima labai geras jausmas.

„Dar smagiau žinant, kad viską nuo pradžių iki galo padarėm patys“, – teigia grupės narys Karolis Lamsargis. „Dabar metas groti, tūsint su žmonėm ir mėgautis vasara!”

Visus dešimt albume sugulusių kūrinių grupė gyvai pristatys jau visai netrukus. Liepos 11 dieną naujos „EGOMAŠINOS“ dainos skambės Palangoje, „Rąžėje“, o liepos 13 dieną – Vilniuje, „Vasaros terasoje“.