„Loftas Fest“ ketvirtadienio programa: gyva muzika ir vakarėlis su Benu Aleksandravičiumi

Rugsėjo 10-12 d. Naujamiestyje vyksiantis „Loftas Fest“ pirmąją dieną labiausiai džiugins gitarinės muzikos gerbėjus. Dauguma iš pasirodysiančių grupių tik šią vasarą išleido albumus, tad ant scenos lips su naujomis programomis. Nekasdieniame amplua pasirodys ir gupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius, kuris šįkart stos už DJ pulto.

Vienas laukiamiausių ketvirtadienio pasirodymų – tik rugpjūčio viduryje naują albumą „Gaisras“ pristačiusi grupė „Abudu“. Po beveik metų petraukos ant scenos grįžę atlikėjai jau spėjo surengti pirmąjį pristatymo koncertą, kuriuo, kaip sako patys, užkėlė kartelę labai aukštai.

Prieš ketveriu metus Šakiuose susikūrusi grupė daugeliui klausytojų jau yra puikiai pažįstama iš tokių kūrinių kaip „Pavasaris“ ir „Įkvėpimui“, o naujojo albumo kūriniai sparčiai renka perklausas muzikinėse platformose ir dažnai skamba radijuje. Grupės narių teigimu, jie šiuo metu jaučiasi kaip niekad stiprūs, o į šį albumą sudėtas visas kruopštumas, atidumas ir jautriausias pažeidžiamumas.

Tą patį vakarą naujus albumus festivalio lankytojams pristatys ir BMX dviračių varoma grupė „Egomašina“ bei energingas merginų trio „shishi“. Tuo tarpu legendinis instrumentinis-vokalinis ansamblis „Timid Kooky“ šiuo metu dar dirba prie savo antrojo albumo, tačiau į koncertinę programą jau yra įtraukę naujų kūrinių.

Pasibaigus gyvos muzikos pasirodymams, po vidurnakčio už DJ‘aus pulto stos grupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius. Šiame amplua jis pasirodo tikrai nedažnai, tad gerbėjams tai bus viena nedaugelio progų išgirsti rinktines muzikanto selekcijas.

Jau anksčiau paskelbti ir penktadienio pagrindinės scenos atlikėjai: Junior A, Kabloonak, Angelou, „Oopus“ (EE), DJ Saga. Daugiau atlikėjų ir festivalio pramogų – netrukus.

Festivalis „Loftas Fest“ vyks rugsėjo 10-12 d. Iš viso festivalyje veiks 6 scenos, kuriose pasirodys daugiau kaip 60 atlikėjų ir DJ‘ų. Šalia muzikos, lankytojų lauks tradiciniu tapęs naujų gatvės meno galerijos „Open Gallery“ darbų pristatymas, maisto kiemas „Open Kitchen“ bei pramogos visai šeimai.

Visi festivalio renginiai yra nemokami.

Renginį remia Vilniaus savivaldybė ir Lietuvos Kultūros taryba.

Festivalio organizatoriai primena, kad festivalio metu bus laikomasi visų Pasaulinės sveikatos organizacijos ir valstybės institucijų rekomendacijų.