Kultūrinis tinklaraščio „-ANE?“ kultūrinė laida „Apie ką tylite“

Kultūrinis tinklaraštis „-ANE?“ šiandien išleido naują kultūrinę laidą „Apie ką tylite“, kurios trečiasis pašnekovas – grupės „Abudu“ lyderis, aktorius ir vienas ryškiausių dabartinės muzikos kartos balsų – Domantas Starkauskas.

„Šiuo pokalbiu labai tikiu, džiaugiuosi ir didžiuojuosi. Tikiuosi, kad žmonėms jis taip pat paliks gerą įspūdį ir tikrumo jausmą. Su Domantu esame seni pažįstami, todėl pokalbis gavosi grynas, gilus bei nesumeluotai nuoširdus: lyg būtume plaukę viena valtimi arba žaidę klausimų-atsakymų „ping-pong‘ą“, – sako tinklaraščio „-ANE?“ kūrėja Kornelija Anelauskaitė.

Esminė kuriamos laidos idėja – žadinti kitų smalsumą: domėtis naujais kultūriniais dalykais, atradimais. Parodyti ne tik žmogų „kūrėją“, bet atskleisti jo žmogiškąją pusę, vidinį pajautimą, požiūrį į (ne)paprastus gyvenimiškus dalykus.

Paklaustas, kas jam gyvenime yra svarbu, kokie klausimai yra esminiai, dėl kurių skauda ir į kuriuos norisi rasti atsakymą, Domantas paatvirauja: „Darant visas veiklas, tiek muziką, tiek vaidybą, man šiek tiek nukenčia kiti dalykai, pavyzdžiui, supratimas, kaip jautiesi, ir santykiai su kitais žmonėms. Ir tada kyla klausimas, kas tau rūpi iš tiesų: kam tu kuri, kam tu apskritai gyveni? Vienoje atlikėjo James Blake dainoje yra man labai svarbūs žodžiai: „Music can‘t be everything“ (Muzika negali būti viskas). Aš visada galvodavau, kad muzika yra svarbiausia, bet paskui pamatai, kad ne – yra dalykų, kurie svarbiau už tai. Yra kasdienis gyvenimas, kuriame turi išmokti gyventi, ir yra kitų dalykų, dėl kurių tau skauda: jie tokie asmenybiniai, kur nelabai supranti, kokiomis intencijomis darai tam tikrus sprendimus… Tai sunkūs klausimai ir sunkūs sprendimai, bet, man atrodo, svarbiausia yra reflektuoti ir žiūrėti, kas iš to gaunasi. Aš visąlaik klausinėju, visąlaik bandau ieškot atsakymų, ir jie visada atsiranda po kurio laiko.“

Kultūrinio tinklaraščio „-ANE?“ laida „Apie ką tylite“ lengvai pasiekiama „Youtube“ platformoje, o visi atradimai slypi tinklaraščio „-ANE?“ „Instagram“ paskyroje. Prie laidos kūrimo prisideda „Scuare“, „Soundman.lt“, „Smells like spells“, „Poco Postcards“ ir Vilniaus dailės akademija.

—–

Kultūrinis tinklaraštis „-ANE?“ dalinasi atradimais apie dvejus metus, šiuo metu jį seka virš 2500 tūkstančių sekėjų. Kornelija Anelauskaitė kas savaitę dalinasi įkvepiančiomis asmenybėmis, muzikos, kino, teatro atradimais ir tuo, kuo stipriai žavisi. Taip pat didelį indėlį į vizualų tinklaraščio turinį įdeda dizainerė Gerda Berentaitė, kuri kiekvienam aprašomam atradimui kuria išskirtinius vizualus, atspindinčius aprašomą dalyką.

Daugiau:
YT: https://www.youtube.com/watch?v=OcSFyNJBDYg

IG: https://www.instagram.com/______ane_____/

FB: https://www.facebook.com/apiekatylite/