SEALED: koncertai gyvai iš kūrėjų studijų per palanga.live

Internetinio bendruomenės radijo „Palanga Street Radio“ komanda, rugpjūtį paminėjusi trejų metų radijo gimtadienį, dovanoja klausytojams gyvai transliuojamų koncertų seriją „SEALED“.

Šių metų spalio ir lapkričio mėnesiais bus transliuojami 4 gyvi koncertai iš jaunų muzikos kūrėjų studijų, įsikūrusių Vilniuje. Tiesioginės video ir audio transliacijos bus pasiekiamos per http://palanga.live ir „Palanga Street Radio“ „Facebook“ paskyrą. Šioje serijoje pasirodys t(reperis) „IYE“, „surf-rock” muzikos trio „shishi“, kompozitorė, vokalistė Jūra Elena Šedytė ir keturių saksofonistų projektas „Katarsis4“.

Koncertų transliacijas papildys interviu su atlikėjais apie kūrybos užkulisius „Palanga Street Radio” eteryje. Muzikantai dalinsis, kokie iššūkiai jų laukė apribotos socializacijos metu, kaip tai paveikė jų kūrybinį procesą ir galimybes savo muzika dalintis su kitais. „Palanga Street radio“ kviečia sekti jų „Instagram“ ir „Facebook“ paskyras, kuriose bus anonsuojamas interviu laikas bei klausytojai galės patys užduoti klausimus atlikėjams.

Spalio 12 d. 20 val. pirmasis „SEALED“ serijoje savo kūrybą pristatys „IYE“ – vienas ryškiausių ir originaliausių naujos kartos (t)reperių, savo pasirodymuose drąsiai nardantis tarp repo, poezijos ir performanso. Gyvo garso koncertas ir video transliacija iš atlikėjo studijos „Shiaure“.
„IYE“ balsas ir tekstas – Paulius Janušonis, muzikos autorius ir prodiuseris – Vytautas Franukevičius-Spurga.

„Palanga Street Radio“ yra nepriklausomas internetinis bendruomenės radijas, įsikūręs Vilniuje. Pagrindinė radijo misija – sukurti muzikos, menų ir bendradarbiavimo platformą muzikos mylėtojams Lietuvoje ir už jos ribų internete.

Visos gyvų koncertų transliacijos nemokamos.

Pirmojo koncerto transliaciją anonsuojantis „Facebook“ renginys – https://www.facebook.com/events/370792154049443

„SEALED“ – koncertų ir radijo interviu serija leidžianti trumpam užsukti į kūrėjų studijas, priartėti ne tik prie jų muzikinių rezultatų, bet ir iš arti pažvelgti į kūrybinių procesų užkulisius.

Tiesioginės koncertų video ir audio transliacijos per http://palanga.live ir „Palanga Street Radio“ „Facebook“ paskyrą. Radijo interviu per http://palanga.live.

Projektą dalinai finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

Draugai: Kirtimų kultūros centras
Vizualo autorė: Julija Lečaitė