DJ konkursas kyla į orą

Įtraukite į nosį. Užuodžiate? Kvepia pavasariu. Kol gamta bunda, vakarėlių kultūra lieka po karantininiu padu, bet muzikos leidykla „Love Fever Sounds“ turi alternatyvą – šventę „Playboy“ dvare, kurioje sudalyvauti gali kiekvienas. Laikas stoti prie pulto ir pramiklinti pirštus, nes registracija nelaukia, o prizai nesulaukia būti išdalyti!

Kaip pasakoja organizatoriai, konkursas skiriamas visiems DJ amato puoselėtojams – tiek mėgėjams, tiek scenos vilkams. Miksus vertins kompetentinga komisija, už geriausias selekcijas „Mixcloud“ platformoje galės balsuoti ir klausytojai.

Ką būtent reikia padaryti? Įrašyti 43-45 min. trukmės miksą, kuris galėtų kaip reikiant pačirškinti padus zuikytėms ir pypkę traukiantiems vyrukams su chalatais įsivaizduojamame afteryje Hugh Hefnerio „Playboy“ dvare. Selekciją turėtų sudaryti disco ir house žanrai bei jų atmainos.

Registracijos formoje reikia pateikti „WeTransfer“ ar atitinkamą nuorodą miksui parsisiųsti, taip pat nurodyti grojaraštį. Šis viešai publikuojamas nebus, tačiau jo gali prireiktų LATGA ir AGATA asociacijoms, jeigu miksas būtų išrinktas sugroti radijo eteryje.

Registracija bus atvira iki balandžio 30 d. Dalyvavimas konkurse nemokamas, o dalyvių skaičius ribotas, tad registracijos atidėlioti neverta.

Apdovanojimai vyks 2021 birželio 6 d. specialios radijo transliacijos metu per „Start FM“. Penkių geriausių miksų autoriai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais, o trys geriausi miksai nuskambės tiesioginiame radijo eteryje, tad pasistengti verta.

Reikia nedidelio įkvėpimo? „Gročiau viską, kas man patinka (juokiasi). O iš tikrųjų, tai „Love Fever“ muziką – house ir disco meilės ritmus, kurie abejingų nepalieka“, – paklaustas, ką sugrotų „Playboy“ publikai, sako vienas LFS tandemo narių DJ Lime.

Jo partneris Mr. Propper DJ gi trauktų iš stalčiaus disco edituus ir remiksuus ir į smarkų koktelį įmestų klasikinio house skambesio bei truputį Afrikos karščio.

Detalią informaciją apie DJ konkursą tema „Playboy Mansion“ rasite „Love Fever Sounds“ „Facebook“ paskyroje. Kilus bet kokiems klausimams, rašykite organizatoriams el. paštu lovefeverofficial@gmail.com arba susisiekite nurodytais socialiniais tinklais.