John‘s Shower Band pristato savo naujausią EP „Last Moments Of“

Šis naujausias EP „Last Moments Of“ grupei „John‘s Shower Band“ ypatingas – tai nauja pradžia, naujas kelias kūryboje bei savęs, kaip grupės, ieškojimuose.

Pastarieji metai buvo visiems sudėtingi, bet galime įžvelgti ir gerų dalykų šiame laikotarpyje: truputį pristabdytas laikas bei gyvenimas, leido grupės nariams atsitraukti ir šiek tiek sustoti, pabandyti iš naujo išjausti ko išties nori jie patys, nebandant niekam nieko įrodinėti, o kurti tik tai ko jie patys nori: „Mūsų naujausias EP turi daugiau tokio romantinio vibe‘o ir daugiau tokio paprastumo kūryboje. Atrodo buvo daromi sprendimai ne tokie isišokantys. Nebandant kažką kažkam įrodyti, jog esame kieti muzikantai, o tiesiog norėjome padaryti gerus kūrinius.“ – sako grupės bosistas Vainius Indriūnas.

Ir išties, klausydami naujausio grupės „John‘s Shower Band“ EP „Last Momens Of“ jaučiasi romantiškas polėkis bei paprastumas, kuris leidžia šiek tiek sustoti, pajusti bei patirti muziką, o juntamas vėjavaikiškumas, leidžia džiaugtis ir mėgautis gyvenimu čia ir dabar: „Naujas mini albumas yra, sakyčiau, tam tikras mūsų atspindys, matosi aiški linija, tačiau atsiranda tokių kūrinių kaip „Hands In“, kuris grąžina į visišką kūrybos laisvę, kurioje nebaisu derinti nesuderinamus dalykus, nes taip yra kur kas smagiau…“ – teigia grupės narys Kazimieras Krulikovskis.

Last Momens Of“ mini albumas yra brandesnis bei didelis šuolis į priekį – spalvos, kokybės ir muzikalumo prasme. Jaučiamos sąsajos tarp muzikos bei tekstų ir jis yra kitoks, toks koks ir turi būti dabar, šiame atlikėjų gyvenimo etape. Albume galime (pa)justi populiariosios muzikos įtakos, bet vistiek išlaikoma ta „Showerių“ nuotaika.

Grupės narys būgnininkas Jonas Filmanavičius neslepia savo džiaugsmo ir dalinasi savo mintimis: „…aš jaučiuosi, kad va taip turėtume skambėti…buvo sukurti faini sprendimai kuriant muziką ir tikiuosi, jog žmonėms patiks ir mūsų klausys.“

John‘s Shower Band grupė plačiau žinomi „Showeriai“ pravarde. Keturi vaikinai, Jonas Filmanavičius, Kazimieras Krulikovskis, Vainius Indriūnas ir Simonas Krukonis, pasižymėję milžinišku apetitu įvairiausių krypčių muzikai, susibūrė dar 2018 metais norėdami nuversti padūsusią konkurso „Garažas“ mėgėjiško roko tradiciją. Vis bandydami ir ieškodami savo skambesio – 2020 metais išleidžia savo pirmąjį debiutinį albumą „Shampoo“, o šią vasarą pristato du metus puoselėtą bei išieškotą „Last Moments Of“ mini albumą. Šis EP tai grupės nauja pradžia kūryboje bei savo, kaip „Showerių“, kelionėje…

Last Moments Of“ mini albumą galite rasti Spotify, Deezer, Apple Music, Youtube platformose