Į Nidą po metų pertraukos grįžta festivalis „Ant Bangos“ 

Šalyje gerėjant epidemiologinei situacijai, šokėjų vasaros planai pildosi didžiasiais renginiais po atviru dangumi. Vienas tokių – liepos 22-25 dienomis Nidos šiauriniame paplūdimyje jau aštuntą kartą rengiamas elektroninės muzikos piligrimų suvažiavimas „Ant Bangos“.

Nuo šeimyninės sostinės klubo „Opium“ komandos išvykos į kurortą iki vieno esminių elektroninės muzikos renginių Lietuvoje užaugęs festivalis pernai neįvyko dėl visą pasaulį sukausčiusios Covid-19 pandemijos.

„Esame dėkingi ištikimiausiems festivalio draugams, kurie pernai išreiškė ypatingą palaikymą. Didžioji dauguma bilietų pirkėjų neprašė grąžinti pinigų ir juos laikė visus metus, taip padėdami išgyventi labai sunkiu laikotarpiu ir išsaugoti „Ant Bangos“ savaitgalį ateičiai. Padarysime viską, kad jiems atsilygintume su kaupu”, – teigė vienas festivalio iniciatorių ir programos vadovas Vidmantas Čepkauskas-V.

Per tris naktis paplūdimio bare „Kupolas“ išsibarsčiusioje „Ant Bangos“ programoje – daugiau nei 30 artistų. Šalia festivalio magiją nekart išgyvenusių klubo „Opium“ namiškių V, „Roe Deers“, Manfredo, Tado Quazar, Tumosos, Monikos Setos ir kitų bei jaunųjų vietinės scenos talentų prisijungs svečiai iš užsienio – psichodelinis klajoklis iš Vokietijos „Acid Pauli“, šokių muzikos antropologas britas „Palms Trax“, šiaurietiškos estetikos norvegė Charlotte Bendiks, emocingais pasirodymais stebinantis italas „Fango“, žasminga izraelietė „Dasco“, kompanijos „Slow Motion“ atstovė iš Italijos Giulia Gutterer ir mūsų publiką įsimylėjusi „Errortica“ iš Rusijos.

Įspūdingą savaitgalį Nidoje ruošiantys „Ant Bangos“ organizitoriai ketina pasirūpinti ir šokėjų saugumu. Jų patogumui renginio metu festivalio teritorijoje bus įrengti mobilūs punktai norintiems atlikti greitąjį antigenų testą ir taip gauti galimybių pasą.