Timid Kooky pristato naują dainą: tiems, kam nusibodo būti nesuprastais

Mini albumo „Baby Be My Spiderman“ pristatymo koncertui atgimusiame Lukiškių kalėjime besiruošianti grupė „Timid Kooky“ šiandien pristato naują singlą „Bijo”.

„Šią dainą atiduodam visiems, kam jos reikia. Visiems, kam nusibodo kaltų ieškojimas. Visiems, kam nusibodo būti užgauliojamais, engiamais ir nesuprastais”, – dainą „Bijo“ pristato grupės nariai.

Grupė atskleidžia, jog naujausias kūrinys ir jo žinutė gimė gan natūraliai – iš visuomenėje tvyrančių minčių ir emocijų. „Studijoje sudėlioję pagrindinius dainos motyvus, pajautėm, kad daina prašosi nuoširdumo ir žodžių, kurie apibūdintų dabartiniame laikotarpyje tvyrančią nuotaiką – nereikalingą pyktį, susikaupusį visų galvose, piktus, kartais net agresyvius ir užgauliojančius žodžius, išnirusius į paviršių per pastarąjį pusmetį bei aplinkoje tvyrančią  iš baimės ir nežinojimo kylančią neapykantą ir susiskaldymą”, – pasakoja „Timid Kooky“.

Grupės nariai priduria, jog dainos „Bijo“ sukūrimo istorija prasidėjo gan netikėtai, sulaukus prodiuserio Snorre Bergerud kvietimo vienai dienai grįžti į „Ymir Audio“ studiją, kur buvo įrašytas naujausias grupės mini albumas „Baby Be My Spiderman“.

„Iki šiol mūsų dainų rašymo procesas trukdavo itin ilgai – kartais užtrukdavom net kelias savaites pirmyn ir atgal stumdydami melodijas ir vis iš naujo keisdami dainų žodžius. Šįkart teko susiimti ir parašyti dainą per dieną. Reikia pripažinti, kad be Snorre padrąsinimo ir pasitikėjimo turbūt vėl būtume užstrigę amžinoje permąstymo kilpoje”, – teigia „Timid Kooky”.

Šiandien pristatoma daina „Bijo” ištikimiausius „Timid Kooky“ klausytojus nustebins kiek kitokiu nei įprasta grupei skambesiu. „Iki šiol nesame sukūrę nieko panašaus. Kurį laiką dvejojome ir ilgai diskutavome, ar šitą dainą iš viso reiktų leisti. Galiausiai pasidarė įdomu, kas bus toliau, kaip ji suskambės mūsų kūrybos kontekste, kaip žmonės į ją sureaguos. Prisiminėme žinomą citatą “Nebijok paleist” ir nusprendėme surizikuoti”, – atvirauja grupės nariai.

Šiuo metu „Timid Kooky“ ruošiasi esminiam vasaros renginiui – mini albumo „Baby Be My Spiderman” pristatymo koncertui Lukiškių kalėjimo scenoje.

„Šį vakarą roko muziką statysim ant pjedestalo. Tai bus didžiausias, stipriausias ir nuožmiausias koncertas, kokį kada nors esam groję. Įdėjom labai daug prakaito, kad mūsų albumo pristatymas būtų unikalus, stulbinantis ir įsimenantis renginys tiek klausytojams, tiek mums patiems. Garantuojame maksimalią griežtų gitarų ir karštų ritmų porciją, kuri traiškys ir nepaleis nuo  pirmos minutės. Dar niekada taip stipriai nesijaudinome prieš koncertą – bus žiauru. Metų roko koncertas“, – tvirtu pareiškimu dalinasi „Timid Kooky” nariai.

Liepos 23 dieną „Timid Kooky” Lukiškių kalėjimo scena dalinsis su BMX, gitaromis ir gaivališka energija varoma trijule „EGOMAŠINA“. Bilietus į šį roko muzikos įvykį platina „Bilietai.lt“.