Eksperimentinės muzikos grupės Plié debiutinis albumas, kurio nebuvo, nėra ir nebus

Gruodžio 3-iąją pasirodys jaunosios kartos eksperimentinės muzikos grupės Plié debiutinis albumas „Never Took Place“ (liet. „Niekada neįvyko“). Įvardinta kaip viena originaliausių jaunų grupių Lietuvos alternatyvios muzikos scenoje, Plié klausytojams žada idėjiškai koduotus, avangardinius kūrinius, diktuojančius grupės stiprius pirmuosius žingsnius į / iš pogrindžio.

„Labai džiaugiuos dėl jūsų ir nežinau, kas bent jau per kažkiek panašiai groja kaip jūs [sic], tai įdomu bus išgirsti visą albumą“, po išankstinės antrojo grupės singlo „Coming Out“ premjeros savo radijo laidoje „Red Rose Radio“ kalbėjo Benas Aleksandravičius-ba. Gruodžio 3-iosios laukia ir patys grupės nariai, mat albumo medžiaga ir visa, kas ją supa, buvo ruošiama kiek daugiau nei metus. Nuo studijų įsirengimo iki kūrinių post-produkcijos – grupės nariai ir artimi bičiuliai įgyvendino kūrybinio proceso tikslus savo rankomis ir pastangomis, o komandą, pasak frontmeno Mato Linkausko, vedė tikėjimas projekto meniniu potencialu.

Paklaustas apie intriguojantį albumo pavadinimą, bosistas Kasparas Kaminskas nenori netyčia atskleisti per daug – tai irgi yra grupės vizijos dalis: „Klausytojams siūlome sekti simboliais, kuriuos koduojame tiek dainų tekstuose, tiek komunikacija socialiniuose tinkluose.“ Matas priduria: „Nėra klausimo „kodėl?“ ir „apie ką?“. Juk albumas „Niekada neįvyko“.“

Laimėję originaliausios grupės titulą ir pirmojo leidinio finansavimą (prizą įsteigė „Kalnapilis nealkoholinis“) konkurse „Garažas‘20“, komisija Plié linksniavo kaip potencialią šalies alternatyviosios scenos varomąją jėgą, turinčią jaunatviškos arogancijos ir intensyvaus teatrališkumo gyvuose pasirodymuose. Atsiliepimai apie Plié drąsą ant scenos atsispindėjo ir festivalyje „Popskull“, o vėliau ir koncertuose su kitomis jaunomis, triukšmingomis grupėmis. Grupė jau planuoja albumo pristatymo koncertus, apie kuriuos praneš netrukus savo soc. paskyrose.

Plié pirmasis debiutinio albumo singlas ir muzikinis klipas „Naked Man Fears No Pickpocket“: 

Spotify: https://open.spotify.com/artist/0PVozi8mNiHQenG4sHA5xV?si=urO7wy9kRRmNxQz_PmorbA

Bandcamp: https://plie.bandcamp.com/

Instagram: https://www.instagram.com/plie.official/

Facebook: https://www.facebook.com/plieband