Vilniuje trys koncertai, muzikinėje erdvėje prie bėgių

Vilniaus stoties rajone, skirtingiems muzikos žanrams dedikuotoje, festivalių namų erdvėje – „Line Up“, tris vakarus iš eilės: ketvirtadienį, penktadienį bei šeštadienį įvyks trys ypatingi koncertai, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas alternatyvios muzikos atlikėjams: „DDL PLK“, „Fused trio“, Lukui Pilkauskui bei Cheri, Vanilla ir Dodomundo!

Ketvirtadienio vakarą, prie bėgių, rinksis naujų skambesių ir įspūdžių Lietuvos muzikos padangėje ieškantys melomanai, nes į „Line Up“ sceną žengs grupė „DDL PLK“, kurie kartu su „Fused Trio“ pristatinės naujai išleistą albumą – „Cotton Cuds Candy“. „Tai pirmasis mūsų albumas, kuris stilistiškai gal net kiek juokingas, nes žmonės, kurie mėgstą džiazą, mus dažnai laiko „metalistais“, o štai sunkesnės muzikos klausytojai mus laiko – „džiazistais“. Ir nors mūsų muzika yra pilnai instrumentinė, žmonės tvirtina, kad koncertų metu pavyksta perduoti emocijas ir šiurpuliukus, tad labai tikimės, kad tai pavyks ir šįkart!“, – apie koncertą pasakoja grupių nariai.

Penktadienis taip pat bus dedikuotas muzikiniams atradimams, ir „Line Up“ scenoje gyvai bus galima susipažinti, su jaunosios kartos dainų autoriumi bei atlikėju – Luku Pilkausku, kuris daugeliui klausytojų tapo didžiu atradimu, šiais metais pristatęs savo debiutinį minį albumą – „Sodų dainos“. Koncertas Vilniuje, žada būti ypatingas, nes jo metu Lukas Pilkauskas savo debiutinį albumą pristatys akustiškai. „Pirmą kartą savo albumą atliksiu visiškai akustiškai – nenaudosiu foninės muzikos, nebus playback‘o bei jokių papildomų instrumentų. Koncertas atskleis, kaip skambėjo mano dainos savo pradinėje formoje, jų kūrybos metu. Manau, kad bus labai jaukus ir kamerinės nuotaikos pasirodymas!“, – pasakoja Lukas Pilkauskas.

Šeštadienį scenoje, jau ne vieną kartą rengta renginių serija – „Girls Power“ dedikuota Lietuvos muzikos kūrėjoms bei atlikėjoms, šįkart scenoje daug judesio žada viena ryškiausių repo atlikėjų Viktorija Vyšniauskaitė – Cheri. „Savo pasirodymus stengiuosi kiekvieną kartą keisti, tobulinti ir padaryti juos geresnius, nei prieš tai buvo. Šiam šeštadieniui savarankiškai ruošiu choreografiją, kas man yra visiškai nauja, tad tikrai galiu pažadėti, kad scenoje bus daug judesio! Pasirodymų metu aš pasakoju savo istoriją, dalinuosi savo pasauliu, bet svarbiausia man, kad atėję žmonės gerai jaustųsi ir galėtų atsipalaiduoti!“,- kalba Viktorija Vyšniauskaitė – Cheri.

Šeštadienį „Line Up“ scenoje ir šokėja, choreografė bei performerė – Vanilla bei Dovilė Stalioraitytė publikai žinoma – Dodomuno vardu, grojusi įvairiose vakarėlių serijose tiek Amsterdame, Berlyne, Taline, Ženevoje, tiek Vilniuje.

Trys skirtingos muzikinės patirtys po vienu stogu, jau nuo šio ketvirtadienio!

Daugiau informacijos – https://bit.ly/LineUpRenginiai