Klubas „Opium“ 12-tąjį gimtadienį švęs visą savaitgalį

Po dešimto gimtadienio – iškart dvyliktas. Dėl karantino suvaržymų didžiausią savo šventę pernai atšaukęs Vilniaus klubas „Opium“ šį savaitgalį atsigriebs su kaupu. Solidžioje „O P I U M X I I“ programoje tilps visi būtini didelės progos akcentai – beveik dvi dešimtys klubo namiškių, gausi atlikėjų delegacija iš užsienio ir nuolatiniai lankytojai šokių aikštelėje vietoje torto.

Penktadienį veiksmas klube – per visus tris jo aukštus. Pandemijos iššūkius atlaikiusią šokių muzikos instituciją gimtadienio proga sveikins jos rezidentai V, Tadas Quazar, Tumosa, Clicklounge, Aiste Regina, Gemayel ir kiti.

Kartu su lietuviškais tostais skambės ir gražūs linkėjimai įvairiomis pasaulio kalbomis. Pagerbti Lietuvos sostinės naktinio gyvenimo širdies atvyks Niujorko klubinės kultūros ikona Kim Ann Foxman, elektroninės muzikos žinovas iš Barselonos Marc Piñol bei Amsterdamo skambesį transliuojančios kompanijos „Dekmantel“ patikėtiniai Bruxas su gyvu pasirodymu.

Šeštadienį gimtadienio puotos dalyviai rinksis „Opium“ antrajame aukšte. Čia kartu su klubo šeimos nariais Manfredu, Roe Deers ir Monika Seta sienų tvirtumą tikrins britų kolektyvas „Paranoid London“, scenoje visuomet besitaškantis nežabota energija bei griežta šokių muzika su rūgščiais prieskoniais.

Ilgas „Opium“ gimtadienio savaitgalis tradiciškai taps stipria įžanga klubo švenčių kalendoriuje. Per Kalėdas ištikimus dalyvius į Islandijos gatvę suburs Manfredas ir jo kuruojamos „Bernelių mišios“. Kaip įprastai, jų metu vienas žymiausių šalies didžėjų pristatys didžiausius muzikinius atradimus šiais metais. Tuo tarpu 2022-uosius klubo komanda su šokėjų palyda sutiks tik šį pavasarį atidarytoje industrinėje erdvėje „gallery 1986“.