Kedrostubùras išleidžia naująjį dainos „Jaupo10” klipą.

Praėjus maždaug pusei metų nuo antrojo grupės albumo išleidimo „NUX LUX”, grupė „Kedrostubùras” pristato klipą, kurį kartu su komanda kūrė režisierė Mija Kembre.

Grupės vokalistas Matas Saladžius sako, kad dainai kurti klipą nuspręsta jau ganėtinai seniai, tačiau dėl tam tikrų trikdžių dėl pandeminės situacijos, finansų ir laiko stokos klipo gamyba šiek tiek užsitęsė, tačiau galutinis rezultatas viršija lūkesčius!

Iki šiol viešumoje pasirodę grupės klipai paprastai būdavo kuriami pačios grupės, tačiau šis, jau trečiasis grupės klipas išsiskiria tuo, kad jo gamybai buvo pasitelkta profesionali kūrybinė komanda.

Klipo režisierė Mija sako, kad ją ypač pagavo dainos eklektiškumas, kas davė daug laisvės fantazijai: „Pats kūrinys yra labai dėkingas vizualinei stimuliacijai. Labai greit gimė tam tikros mintys, tam tikri vaizdiniai ir tada nusprendžiau, kad tikrai verta leistis į šitą nuotykį,” – sako režisierė.

Ši grupė su klipu taip pat dalyvauja 2022 metų muzikinių vaizdo klipų „KLIPVID“ apdovanojimuose.

—-

Kedrostubùras yra alternatyvaus roko, hip-hopo, soulo ir džiazo arba „Sea Wave“ stiliumi grojanti grupė. Jos keturi grupės nariai Matas, Pijus, Maksas ir Giedrius kartu groti ir eksperimentuoti pradėjo mokykloje ir Vilniaus senamiesčio gatvėse. Grupė yra išleidusi kelis albumus, o 2021 metų gruodį buvo nominuoti M.A.M.A apdovanojimuose „Metų proveržio” kategorijoje.