6-ojoje „gallery night“ serijoje – Giant Swan gyvas pasirodymas ir hipnotizuojantis GiGi FM DJ setas

Jau šį savaitgalį elektroninės muzikos mylėtojus Vilniaus Naujamiesčio rajone, buvusioje radijo gamykloje, įsikūrusi „gallery 1986” (Kauno g. 32) kviečia į kasmėnesinės renginių serijos „gallery night” išstojimą.

Kovo 26 d., šeštadienį, atvira kultūrinė laboratorija „gallery 1986“ pristato jau šeštąją „gallery night“ seriją, kurioje prisistatys: įspūdingais gyvais pasirodymais garsėjantis muzikos kūrėjų ir atlikėjų duetas Giant Swan, iš Prancūzijos kilusi ir pusę pasaulio jau apkeliavusi GiGi FM, daugelį melomanų nustebinusi savo unikaliais pasirodymais „Boiler Room” platformoje, bei vietiniai artistai – Noukis ir Times New Roman.

Iniciatyva „gallery 1986“ drąsiai eksperimentuoja su skirtingais nakties, miesto ir dabarties elementais bei yra atvira kolaboracijoms su kitais lauko dalyviais. Per pirmuosius veiklos metus čia sėkmingai įgyvendinti bendri projektai su dokumentinio kino festivaliu „Nepatogus kinas“, šiuolaikinio meno erdve „Swallow“, Lietuvos nacionaliniu dramos teatru ir bendruomenės radijumi „Radio Vilnius”.

Šeštadienio renginyje pasirodysiantys Giant Swan – tai Robino Stewarto ir Harry Wrighto duetas, kuriantis aštriai energingos šokių muzikos, drebinančio boso ir hipnotizuojančio elektroninio triukšmo derinį. Kūrėjai yra pagarsėję savo įspūdingais improvizuotais pasirodymais, nenuilstamomis tarptautinėmis gastrolėmis ir bendradarbiavimo su pripažintomis leidybinėmis kompanijomis „Whities“, „Timedance“ ir „Mannequin“.

Vakaro metu prie dueto prisijungs atlikėja GiGi FM arba Giulia Fournier-Mercadante, kuri prisistato kaip „tarpgalaktinė undinė”. Pastaroji savo kūryboje naudoja neįprastą techniką – spalvas susieja su muzikos garsais, taip atrasdama savitą muzikinę selekciją, atlikimą ir atmosferiškumą.

Užsienio artistų performansus palydės ir vietinis pastiprinimas – „Opium“ klubo įkurtos iniciatyvos „Naujas Kailis”, skirtos naujiems didžėjams sužibėti, laureatė ir jau kurį laiką vietiniame muzikos lauke įsitvirtinusi Noukis bei naktinės kultūros žinovas, vakarėlių serijos „Digital Tsunami” ir elektroninės muzikos festivalio „DT Camp“ bendraįkūrėjas Times New Roman.

„Tik paleidę „gallery night” renginių seriją, norėjome, kad melomanai kaskart būtų nustebinti įdomių užsienio svečių ir vietinių talentų, žinomų vardų bei kylančių atlikėjų selekcijų, išlaikant tą pačią kokybės kartelę. Šeštadienio naktis bus skirta aktyviai ir ritmiškai muzikai, o didžiausias akcentas – gyvas, improvizuotas ir griausmingas dueto Giant Swan pasirodymas. O jau kitoje „gallery” naktyje, kuri vyks balandžio 29 dieną, egzotiškus ritmus keis jautrūs psichodeliniai ritualai kartu su Dreems, Nicola Cruz, Aiste Regina ir Simu Slabačiausku.”, – pasakoja vienas iš „gallery 1986“ įkūrėjų Vidmantas Čepkauskas-V.

Daugiau informacijos apie renginį „gallery 1986“ Facebook paskyroje.