Sraigės Efektas pristato vaizdo klipą ir ruošiasi karjeros koncertui

Alternatyvaus roko grupė „Sraigės Efektas“ pristato gyvo garso vaizdo klipą „Tu kalbi tartum jūra“ ir ruošiasi įspūdingiausiam karjeros koncertui Lukiškių kalėjimo Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje.

Vaizdo klipą režisavusi Silvija Kuodytė sako, kad stengėsi išlaikyti anksčiau pristatytame, Mariaus Paplausko režisuotame vaizdo klipe naudotą estetiką: raudonas spalvas, artumą ir subtilumą. Klipas buvo įamžintas LRT studijoje daugiakameriniu filmavimu.

„Bendra patirtis pabuvoti LRT salėse, kur pats Gustavas gamina savo kulinarinius skanėstus, labai įsirėžė į atmintį“, – sako „Sraigės Efekto” gitaristas Laurynas Kamarauskas.

Nufilmuoti šį vaizdo klipą buvo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos kino meno specialybės studentams skirta užduotis, kurios įgyvendinimui buvo pasirinkta būtent „Sraigės Efekto“ daina „Tu kalbi tartum jūra“.

„Ačiū vaizdo operatoriui Jauniui Sarapinui ir garso režisieriui Viliui Daumantui, kad prisidėjo prie šios užduoties atlikimo. Didelis ačiū keliauja Astai Einikytei ir visai LRT kūrybinei komandai, kad mus maloniai sutiko ir jauniems žmonėms suteikė naujas patirtis išbandant kūrybines idėjas televizijos studijoje“, – dėkojo Silvija Kuodytė.

Kūrinys gegužės 6 dieną gyvai nuskambės legendomis apipintoje Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje, kurioje „Sraigės Efektas“ kvies susitikti vizualiai, garsinei ir emocinei patirčiai – pamatyti iš naujausio grupės albumo „Tik Ėjimas“ garsų gimusius paveikslus, susipažinti su jų sukūrimo technika bei išgirsti naujai skambančius šio albumo kūrinius gyvai.

„Viskas Cerkvėje kažkaip atrodo didingiau ir su didesniu emociniu krūviu. Turėtų būtų įdomi ir stipri patirtis, ne tik žiūrovams, bet ir mums visiems ten dalyvaujantiems atlikėjams“, – sako Laurynas Kamarauskas.

Prie grupės „Sraigės Efektas” tik šiam koncertui prisijungs šiuolaikinio šokio šokėjai Agnietė Lisičkinaitė ir Telmanas Ragimovas specialiai šiam vakarui ruošiantys išskirtinę, grupės kūriniams skirtą choreografiją, ir saksofonistas Davit Avetisyan.