EGOMAŠINA praneša apie sugrįžtančią vasarą – vienam vakarui sniegą pakeis karštis

Pačiu tamsiausiu metų laiku roko grupė „EGOMAŠINA“ praneša labai netikėtą orų prognozę – sugrįžta saulė ir kaitra. Į sinoptikų veiklą įsitraukusi grupė sako, kad vienam vakarui sniegą pakeis toks oras, kad nuo kaktos teks braukti prakaitą.

Orų prognozę lapkričio 23 dienai sudėliojusi grupė sako, kad oro srautai anticiklone juda spirale iš centrinės dalies į pakraščius: Šiaurės pusrutulyje – pagal laikrodžio rodyklę, Pietų pusrutulyje – prieš laikrodžio rodyklę.

Anticiklono apimtoje srityje tvyros giedri arba mažai debesuoti ir sausi orai, pūs silpnas vėjelis.

„Bus taip karšta, kad greičiausiai suprakaituosite, teks pasistumdyti, bet o kam nepatinka toks geras oras ir lengvai nuo saulės nudegusi nugara?“ – retoriškai klausia „EGOMAŠINA“. 

„EGOMAŠINA“ sako, kad tai, ko galima tikėtis, galima išgirsti bei pamatyti jų pirmadienį išleistame albume „Home Studio Live“. Albumas buvo įrašytas vasarą, kai grupė sugrojo netikėtą koncertą savo studijoje Lukiškių kalėjime.

„Džiaugiamės galėję pakviesti fanus į svečius ir tuo pačiu perteikti įraše visą energiją. Koncertą darėm sau ir gerbėjams, norėjom užfiksuoti akimirką“, – sakė „EGOMAŠINA“.

Anot grupės, sniegą ir minusinę temperatūrą tuoj pakeis kai kas gerokai malonesnio, todėl visai ne sutapimas, kad būtent vasarą sugrotas koncertas atrodo būdą grįžti albumo formatu.

Geriausia mėgautis karščiu ir sugrįžusia vasara geriausia bus lapkričio 23 d., klube „Kablys“ Vilniuje.