Abii džiaugiasi grįžimu į sceną su albumu „Metanoiia“

Galingai naują karjeros etapą pradedantis duetas Abii pristato antrąjį albumą „Metanoiia“, žymintį grupės atgimimą ir grįžimą į Lietuvos muzikos sceną.

„Albumą pavadinom „Metanoiia“ savos metanojos garbei, kuri yra naujo etapo pradžios priežastis. Tai filosofijos, požiūrio į pasaulį, žmogų, darbą ir save pokytis. Norėjom tikėti savim, ieškojom savo metanojos, kūrėm ją kurdami save“, – dalinasi albumo pavadinimo kilme vokalistas ir gitaristas Andrius Šarka.

Abii tik prieš mėnesį grįžo į Lietuvos muzikinį akiratį išleisdami tris singlus iš šiandien išėjusio albumo. Pozityviai priimti singlai puikiai pristatė viso albumo spalvas, kurios ne tik šviesos ir lyriškos, bet ir tamsios, sunkios. „Metanoiia“ slepia motyvus iš mitologijos, ne be reikalo, kai kurios dainų tekstų frazės parašytos prancūzų ir lotynų kalbomis.

„Dainose vyraujančias emocijas sujungėme su įvairiais fragementais iš tautosakos, mitologijos ir gamtos, tapatindami su savo – paprasto šiuolaikinio žmogaus išgyvenimais, mintimis ir būsenomis. Kai kurios frazės skambėdamos skirtingomis kalbomis, atrodo suteikia dar mistiškesnę prasmę išsakytai minčiai“, – dalinasi duetas Abii.

Iki šiandieninio rezultato albumas po truputį vystėsi šešerius metus, kol dueto nariai Andrius ir Tautvydas rinko viską, kas į juos labiausiai įkvėpia. Patirtis sudėjus į vieną vietą albumas „Metanoiia“ pagaliau išvysta dienos šviesą. Šiandien klausantis albumo, Tautvydas teigia, kad mintys daugialypės ir prieš pristatymą viešai – nemažas jaudulys:

„Klausant vienam, albumo magija priblėsus, tačiau rodant klausytojui pirmą kartą dainą ar visą albumą, kyla jauduliukas, atsakomybės jausmas, ir džiaugsmas, jei matai, kad muzika sukelia klausytojui jausmus”.

Antrąjį dueto albumą „Metanoiia“ galima išgirsti jau dabar visose muzikos klausymosi platformose, o gegužės mėnesį Abii keliauja į albumo pristatymo turą, kuriame albumas gyvai nuskambės pirmą kartą. Albumo leidyba dalinai finansuota Agatos muzikos leidybos fondo, dėkojame Jiems.

Internete:

Abii | Facebook

Abii | Instagram

Abii | Spotify

Abii | YouTube