grandson skelbia pasaulinį turą, kurio metu pasirodys ir Vilniuje

Šiaurės Amerikos muzikos žvaigždė, alternatyvios muzikos atlikėjas grandson šią savaitę pristatė pirmąjį būsimo albumo singlą „Eulogy“ ir paskelbė pasaulinį koncertų turą, kuriame –daugiau nei 80 pasirodymų. Baigiamasis turo, kuriame atlikėjas pristatys naują albumą „I Love You, I’m Trying“, koncertas įvyks Vilniuje, klube „Kablys + Kultūra“, spalio 18 dieną.

Naujas kūrinys „Eulogy“ yra pirmas naujas solinis darbas, kurį šis „platininį“ įrašų pardavimo ir perklausų statusą pasiekęs kanadiečių/amerikiečių atlikėjas išleidžia nuo 2021 metų, ir pirmoji nauja daina iš būsimo albumo. Antrasis grandson studinis albumas „I Love You, I’m Trying“ bus oficialiai išleistas gegužės 5 dieną.

„„Eulogy“ buvo parašytas po blogos, „grybų“ paveiktos kelionės praėjusią vasarą, kuri mane paskatino peržiūrėti savo albumą bei prisipažinti sau ir kitiems, kad susiduriu su fantazijomis apie savęs žalojimą“, – prisipažįsta atlikėjas. „Lengva apie ateitį galvoti nihilistiškai ar ciniškai, visgi galiausiai apima keista paguoda, kai pradedi mėgautis slegiančiu kasdienio gyvenimo absurdu su vieninteliais tave suprantančiais žmonėmis pasaulyje.“

„Eulogy“ – vienas iš 12 būsimo albumo kūrinių. Anot muzikanto, nors ir buvo neįtikėtinai sunku jį užbaigti, nes tai emociškai varginantis procesas, visgi jis grandson buvo ne tik kūrybiškai naudingas, bet ir visiškai būtinas jo gyvenime. Atlikėjas džiaugiasi, kad jau labai greitai šia kūryba galės pasidalinti su klausytojais.

Šiam albumui muzikantas atrinko 12 geriausių kūrinių iš daugiau nei 40 per kelis metus sukurtų kompozicijų, o naujas įrašas, anot grandson, bus labiausiai asmeniška ir jo jautriausia kada nors gerbėjams pristatyta kūryba.

Naują albumą „I Love You, I’m Trying“ pristatantis turas prasidės jau kovo 12 dieną, o jo metu grandson koncertuos JAV, Kanadoje, Meksikoje, Jungtinėje Karalystėje ir Europos miestuose – viso atlikėjas aplankys per 20 valstybių ir 80 pasaulio miestų. Paskutinis turo koncertas įvyks spalio 18 dieną Vilniuje. Tai bus pirmas kartas, kai žinomas atlikėjas lankysis Lietuvoje.

grandson – kanadiečių/amerikiečių atlikėjo Jordano Benjamino sceninis pseudonimas. Alternatyvios muzikos atlikėjas grandson savo kūryboje derina roko, hip-hop ir elektroninės muzikos stilius, o dainose atvirai pasakojama apie pastangas suimti gyvenimą į savo rankas, mūsų kartos socialines problemas, psichikos sveikatą ar kovą su priklausomybėmis.

Nuo 2014 metų grandson prisistatantis atlikėjas debiutinį albumą „Death Of An Optimist“ išleido 2020 metais. Muzikantas nuolat koncertuoja Šiaurės Amerikoje ir Europoje bei turi daugiau nei milijardą perklausų muzikos platformose, o jo dainos „Rain“ ir „Oh No!!!“ skambėjo tokiuose filmuose kaip „The Suicide Squad“.

2022 metais grandson pristatė kūrinį „Kult“, įrašytą kartu su Steve Aoki ir Jasiah bei apšildė amerikiečius „Imagine Dragons“ ture JAV ir dainininkę Avril Lavigne jos areniniuose koncertuose Kanadoje. Taip pat grandson yra bendradarbiavęs su Mike‘u Shinoda iš grupės „Linkin Park“, Travisu Barkeriu, Kesha, K. Flay, grupe „X Ambassadors“, atlikėjais Whethan, Two Feet, DE’WAYNE ir kitais garsiais muzikantais.

Pirmasis grandson pasirodymas mūsų šalyje įvyks muzikos klube „Kablys + Kultūra“, Vilniuje, spalio 18 dieną. Bilietų prekyba į šį koncertą prasideda penktadienį, kovo 3 dieną, 10 val.