Lietuvos muzikantai rengia paramos Ukrainai koncertą Vilniuje

Nuo karo Ukrainoje pradžios prabėgo daugiau nei metai, o pagalbos ten reikia nuolatos. Todėl kovo 25-osios vakarą gerai pažįstami Lietuvos atlikėjai kviečia praleisti drauge – paramos Ukrainai koncerte „Šviesos!“.

Vilniaus kultūros komplekso „Sodas 2123“ Aktų salėje susitiks Gabrielė Vilkickytė, „Baltasis Kiras“, „Superkoloritas“, Lukas Pilkauskas bei Kedrostubùras“.

„Kviečiame nusiųsti pagalbos kartu ir kovoti taip, kaip mokame geriausiai – šviesiai“ , – sako paramos koncertą organizuojantys atlikėjai.

Šeštadienio vakarą visų muzikos mylėtojų lauks turtinga programa – klausytojai ne tik išgirs penkių muzikos grupių ir atlikėjų pasirodymus, bet ir galės sudalyvauti unikaliame komiko Domo Raibio performanse – jis vakaro metu pasirodys pauzėse tarp muzikantų apsikeitimų.

„Surinkti komandą ir atlikėjus šiam koncertui buvo labai paprasta – tikrai mokame padėti vieni kitiems! Labai ačiū visiems kolegoms muzikantams, garsistams bei technikams, taip pat prisidėjusiems šviesomis, savo laiku ir talentais. Dabar lauksime visų, kurie prisidės savo buvimu – padėkite mums padėti!“, – sako viena iš koncerto organizatorių, grupės „Superkoloritas“ narė Giedrė Nalivaikaitė.

Visos už koncerto bilietus surinktos lėšos bus skiriamos Asociacijai Lygiai, teikiančiai humanitarinę pagalbą Ukrainoje.

Pasidalinti savo laiku ir buvimu Gabrielė Vilkickytė, „Baltasis Kiras“, „Superkoloritas“, Lukas Pilkauskas bei Kedrostubùras“ kviečia šį šeštadienį, kovo 25 d. nuo 19 val. kultūros komplekso „Sodas 2123“ Aktų salėje (Vitebsko g. 23).

ŠVIESOS! Paramos Ukrainai koncertas

https://www.facebook.com/events/1163763860994414

Renginio bilietą bus galima įsigyti prie durų. Bilieto kaina – 15 eur.