Elektroninės muzikos prodiuseris ir atlikėjas Palmės Žiedas pristato naują mini albumą „Ištraukos”

„Kūriniuose pasakoju Palmės Žiedo išgyventas istorijas. Mini albumas prasideda „Įžanga”, kurioje pristatomos istorijos – „Avarija”, „Vagystė”, „Žmogžudystė”. Albumo pavadinimas yra „Ištraukos“, nes šių istorijų nepasakoju nuo pradžių ir jos taip pat nėra baigtinės. Kūriniai veikiau leidžia trumpai pažvelgti į Palmės Žiedo patirtis, paliekant laisvę klausytojui interpretuoti ir spėlioti kas nulėmė tokią mini albumo istorijų klotį.“ – naująjį mini albumą pristato kūrėjas Jonas Matusevičius, geriau žinomas Palmės Žiedo vardu.

„Ištraukos“ leidžia pamatyti dar vieną prodiuserio-atlikėjo pusę, kurią šiame leidinyje jis atskleidžia per save, kaip pasakotoją. Atlikėjas nebijo eksperimentuoti su žanrų ir skambesio pasikeitimais ir šis mini albumas greta kitų prodiuserio išleistų kūrinių tai įrodo.

Kūrėjas, anksčiau kliovęsis išskirtinai elektroniniais skambesiais, pasakoja, kad šiame kūrinių rinkinyje jų dar nepaleidžia. „Šį mini albumą galėčiau vadinti psichodeline elektronine muzika. Palyginus su ankstesne mano kūryba, čia garsų įvairovė didėja – galite išgirsti akustinių ir perkusinių elementų, ryškų elektrinės gitaros skambesį ir taip pat aplinkos garsus bei kitus garsinius efektus, kurie, mano manymu, istorijas dar labiau pagyvina ir įtraukia klausytojus į šį kuriamą pasaulį.“ – teigia albumo prodiuseris Palmės Žiedas.

Nors paskutinis prodiuserio albumas „Elektroninė Muzika” paties atlikėjo apibūdinamas kaip šokinę kultūrą propaguojantis, tamsios atmosferos instrumentinės elektronikos albumas, šiandien išleidžiamame mini albume atmosfera lengvėja ir garsų paletė pildosi naujais, akustiniais garsais.

„Pastarasis albumas buvo mano, kaip muzikos prodiuserio, ribų praplėtimas garso dizaino atžvilgiu. Tuo tarpu šiame atradau savąjį polinkį kūriniuose pasakoti paties kurtas istorijas. Elektroninės muzikos skambesio neatsisakau, tačiau pasirinkau ties juo neapsistoti. Šis mini albumas lyg savotiškas sugrįžimas prie kūrybinės karjeros šaknų – kūriniai mažiau pretenzingi, tiesmukiškesni, tačiau jų skambesys ištobulintas, apjungiantis visų kitų leidinių kūrimo patirtį.“ – pasakoja mini albumo kūrėjas Jonas Matusevičius.

Atlikėjas jau išleido singlą „Avarija“ ir taip pat pristatė muzikinį klipą, kuriame matomas dainos tekstas ir kūrinio vizualizacija. Klipe atlikėjas pasirodo lyg ką tik po avarijos, sužeistas gulintis prie vandens. Tai buvo pirmoji pažintis su šiuo mini albumu.

Nuo šiandien „Ištraukas“ galim išgirsti (beveik) visose skaitmeninės muzikos klausymosi platformose.