Lietuviai Death In Taiga vyksta į „W:O:A Metal Battle“

Jau mažiau nei už savaitės lietuvių grupės „Death in Taiga“ nariai vyks groti į vieną didžiausių sunkiosios muzikos festivalių pasaulyje „Wacken Open Air“. Jame lietuviai varžysis konkurse „W:O:A Metal Battle“, jungiančiame 46 pasaulio šalių atstovus.

Vakeno miestelyje, Šiaurės Vokietijoje, vykstantis renginys kasmet pritraukia daugiau nei 80
tūkst. dalyvių. Šiemet festivalyje groja kiekvienam sunkiosios muzikos gerbėjui žinomi vardai
kaip „Iron Maiden“ ar „Megadeth“, o bilietai išparduoti per 5 valandas nuo jų platinimo pradžios paskelbimo.

Įspūdingo dydžio renginyje skambės ir Lietuvoje gimusi kūryba. Vilniečių metalo grupė „Death in Taiga“ iškovojo šansą dalyvauti festivalyje vykstančio konkurso „W:O:A Metal Battle“ finale.
Jame lietuviai varžysis su 30 kitų šalių atstovų. Dalyvių įvairovė konkurse išties spalvinga – dėl
laimėtojo vardo varžysis tokios šalys kaip JAV, Meksika, Australija ar Japonija. Lietuvoje „W:O:A Metal Battle“ atrankinis etapas vyko balandį, kuomet ir paaiškėjo, kas vyks į finalą Vokietijoje. „Šis konkursas – tai ypatinga bei reikšminga proga su mūsų kūryba supažindinti tarptautinę publiką. Jaučiame garbę ir pasididžiavimą atstovauti mūsų šalį.”, – sakė „Death in Taiga“ nariai.

Grupė aktyvią koncertinę veiklą pradėjo 2021 m. ir šiuo metu ruošiasi savo debiutinio albumo
išleidimui. Atlikėjams šie metai yra išties įsimintini. Išleidę keturis singlus vaikinai sulaukė didelio susidomėjimo Lietuvos sunkiosios muzikos scenoje ir yra pasiruošę rungtis tarptautinėje metalo muzikos kovoje.

„Wacken Open Air“ organizuojamas konkursas „W:O:A Metal Battle“ vyks rugpjūčio 2- 3
dienomis.