Nuodėmės verta tamsiojo roko sąjunga Vilniuje: Cradle of Filth, Wednesday 13 ir Sick N’ Beautiful

Trys žymiausi sunkiojo roko ir metalo scenos vardai suvienys jėgas hipnotizuojančiam pasirodymui Vilniuje. Vasario 13 d. į Lietuvą sugrįžta ekstremalaus metalo grupė „Cradle of Filth“, o su jais drauge ant LOFTO scenos lips ir „Wednesday 13“ bei „Sick N’ Beautiful“.

Britų metalo pionieriai „Cradle of Filth“ garsėja užburiančiai poetiškais dainų tekstais ir simfoniniais elementais. Jie jau daugiau nei tris dešimtmečius yra įsitvirtinusi kaip esminė gotikinio ir juodojo metalo žanrus vienijanti grupė.

„Cradle of Filth“  gyvi pasirodymai garsėja teatrališkumu ir intensyvumu – šįkart tai jie perkels į savo Europos turą, į kurį leidžiasi drauge su „Wednesday 13“ bei „Sick N’ Beautiful“.

„Labai laukiame, kada galėsime koncertuoti visose šiose puikiose vietose,“ – sakė Dani Filth. „Dviejų puikių grupių – „Wednesday 13“ ir „Sick N’ Beautiful“ – kompanijoje laukiame siautulingų pasirodymų Baltijos šalyse, Balkanuose ir Rytų Europoje. Taigi pasiruoškite niekada nepamirštamai nakčiai, kupinai ypatingo šou ir lėbavimo! Jūs buvote įspėti!“

Mįslingasis „Wednesday 13“ į sceną atveš unikalų horror panko ir glam metalo mišinį. Žinomas dėl savo charizmatiškos ir tamsiai šmaikščios asmenybės, „Wednesday 13“ šio turo metu švęs savo ankstesnės grupės „MURDERDOLLS“ sėkmę ir gros būtent šios grupės kūrinius.

Italų cyberpunk rokeriai „Sick N’ Beautiful“ taip pat pasirodys LOFTE ir surengs vizualiai stulbinantį ir garsiniu požiūriu užburiantį pasirodymą. Savo mokslinės fantastikos, futuristinės estetikos ir užkrečiančių melodijų mišiniu jie ketina perkelti publiką į tokį distopinį pasaulį, kokio dar nėra buvę.

„Cradle of Filth“, „Wednesday 13“ ir „Sick N’ Beautiful“ Vilniuje, menų fabrike LOFTAS pasirodys kitų metų vasario 13 d.