Asafas Avidanas vasarą Lukiškėse pristatys naują albumą

Didelė muzikos žvaigždė ir pripažintas talentas iš Izraelio Asafas Avidanas liepos 4 d. grįžta į Vilnių. Ir ne šiaip sau, o naujo savo albumo ir jo pristatymo turo „Ichnology“ proga. Graži koncertų Lukiškių kalėjimo didžiajame kieme tąsa. Dar vienas geras vardas iš užsienio, dar vienas išskirtinis koncertas sostinėje atviram ore.

Organizatoriai „8 Days A Week” kviečia būti vieniems pirmųjų naują Asafo Avidano albumą išgirdusių gyvai.

Asafas Avidanas – didis savo kartos balsas, žinomas jau daug metų. Dar tai – stiprus visaapimančio vieno asmens talento įrodymas. Asafas Avidanas tikrai labai paveikus ir gali netgi būdamas vienas scenoje parklupdyti. Būtinas pamatyti gyvai. Vasarą Lukiškių kalėjime vyks magija, kurią labai sunku nupasakoti. Nuo jo bus sunku atitraukti akis.

Lapkričio 24 d. į pasaulį buvo išleistas labai gražus 13 kūrinių albumas „Acoustic Recordings“. Albumo išleidimo proga Asafas Avidanas keliauja po Europą, vasarą užsuks ir į Vilnių. Atsiduokite į jo rankas, pasitikėkite Asafo Avidano balsu, idėjomis ir netgi kūnu.

Asafui Avidanui patinka nauji iššūkiai, daug pasiruošimo reikalaujantys koncertai ir nuolat atrasti save iš naujo. Jis tikras grynuolis ir gyvenimo jau atsikandęs artistas iš didžiosios „A“ raidės. Asafo Avidano šlovės dienos, gražuolė Lukiškių kalėjimo scena, ir, tikėkimės, geras oras. Viskas labai gražu, laiku ir ypatingoje vietoje, kuri jam tikrai labai tinka.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Jau nuo dabar prisiekę Asafo Avidano fanai gali sutaupyti. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Parašykite jiems žinutę feisbuke adresu www.8dw.lt, jums bus suteiktas specialus nuolaidos kodas ir bilietai draugiška kaina bus jūsų kišenėje. Bilietų su kodais kiekis ribotas, jie brangs. Kodai galios iki gruodžio 1 d.

Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems.
Bilietų su kodais kiekis ribotas.
Nedelskite.

Vis dažniau rimti muzikos pasaulio vardai neaplenkia mūsų sostinės ir Lukiškių kalėjimo komplekse daro stebuklus. Jau ko gyvenime netrūksta ten, tai koncertų ir aktualios muzikos. Vilniaus miestas turi išskirtinę ir nepriklausomą sceną, kuriai rūpi muzika ir kuri intriguoja žinomus vardus iš viso pasaulio. Su Asafu Avidanu pasimatyti gyvai tikrai verta. Daug jo fanų Lietuvoje jau dabar trina delnais iš laimės. Jis yra tiesiog puikus artistas, unikalaus balso savininkas ir nuostabus kūrėjas. Asmenybė, nepriklausoma nuo vietos, laiko ir kitų aplinkybių. Sukūręs savitą muzikos pasaulį ir nuosaikus, ką beveiktų.

Asafas Avidanas nėra vienos bangos ar žanro atstovas, toli gražu – jis net labai unikalus, turi didelį talentą ir solidų muzikos katalogą. Labai sunku jį supainioti su kuo nors kitu. Nuopelnų ir peržiūrų jam tikrai netrūksta, o ir Asafo Avidano garsas kalba už save. Susidaro įspūdis, kad jis nesigviešia šlovės ir nebruka savęs į akis be reikalo. Gal todėl, kad ne tiek ir daug muzikos atlikėjų iš Izraelio šiandien skrodžia pasaulį taip plačiai, kaip jis.

Asafas Avidanas Vilnių savo koncertų planuose pažymėjo jau antrą kartą. Laukia dar vienas išskirtinis muzikos įvykis atviram ore, nepriekaištingas vieno žmogaus koncertas ir daug kokybės. Taip, šiame ture Asafas Avidanas scenoje vienas ir tai labai intriguoja. To bijoti ar tuo abejoti visiškai nereikia. Gyvi jo pasirodymai yra kažkas tokio ir tuo galėsite įsitikinti jau liepos 4 d. Vilniuje.

Šiandien Asafui Avidanui ir jo skambesiui sekasi puikiai ir keliauja jis po visą pasaulį. Gaila, kad tik tas pasaulis jo paties krašte ir aplink Lietuvą šiandien yra žiaurus ir negailestingas. Šis Asafo Avidano koncertas sostinėje turėtų daugelį įkvėpti ir užburti. Galite tik įsivaizduoti, kaip jo muzika ir unikalus balsas skambės gyvai unikaliame paveldo objekte. Gausite dar vieną gerą, gryną ir gal net šiurpulį keliantį koncertą.

Nuorodos

www.asafavidanmusic.com
www.facebook.com/asafavidanmusic
https://youtube.com/@AsafAvidan
www.instagram.com/asafavidanmusic