Kauno roko senbuvių Mountainside gimtadienio staigmena sau ir gerbėjams

Metams artėjant į pabaigą Kauno roko scenos senbuviai „Mountainside“ tradiciškai savo bičiulius ir visus gitarinės muzikos gerbėjus kviečia kartu atšvęsti grupės gimtadienį. Šiemet jis vyks lapkričio 25 d., šeštadienį, 21 val. ypatingoje vietoje – neseniai duris atvėrusioje „Volfas Engelman Galerijoje“ (Kaunakiemio g. 2, Kaunas). Tai bus pirmasis roko koncertas šioje erdvėje.

„Šiam koncertui ieškojome erdvės, kurioje dar nesame groję, norėjosi padaryti staigmeną sau ir klausytojui. Labai džiugu, kad vėl sugrįžome į „Volfas Engelman“ – bravoro „Studijoje“ darėme pastarojo albumo pristatymą, o dabar pasirodysime dar visiškai šviežioje vietoje – „Galerijoje“, – sakė „Mountainside“ nariai.

Muzikantai pažadėjo, kad bus daug garso, senų ir naujų dainų ir, be abejo, betarpiško pabendravimo prie apynio. Kaip jau įprasta su grupe pasirodys vokalistas Mindaugas Paukštys, kurio balsas skambės dabar įrašinėjamame naujame „Mountainside“ albume. Klausytojai jau galėjo įvertinti ir pirmąjį singlą iš jo – „Parco Urbano (There Are Other Exits)“. Jam sukurtą Ryčio Tito vaizdo klipą pažiūrėti galite: https://shorturl.at/gpqBJ. Plačiau apie gimtadienio renginį: https://fb.me/e/6gWqeGd8V

„Mountainside“ gimtadienio svečiai – 2022 m. Kaune susikūrusi progresyvaus roko/metalo grupė „Illusis“. Tai bus debiutinis kolektyvo koncertas. Instrumentinio trio muzika apjungia nestandartinius metrus, tempo pokyčius su psichodeliniais elementais ir hipnotizuojančiais ritmais. Internacionalinėje grupėje groja kauniečiams puikiai žinomos post roko komandos „It Was Us“, su kuria „Mountainside“ ne kartą dalijosi scena, narys Aurimas.

„Illusis“ lapkritį viešoje erdvėje prisistatė pirmuoju savo singlu „Bend“ iš būsimo debiutinio albumo. Kūrinį galite išgirsti: https://illusisband.bandcamp.com/track/bend

Apie „Mountainside“

„Mountainside“ susikūrė 1996 m. Kaune, Aukštuosiuose Šančiuose ir nuo to laiko yra aktyvūs Lietuvos alternatyvios scenos dalyviai. Kauniečiai garsėja kaip gitarinės muzikos entuziastai, nevengiantys stilistinių eksperimentų. Pradėjusi kaip punk/metal/rock komanda per ilgus grojimo metus flirtavo su įvairiais žanrais, bet niekada visiškai neatitrūko nuo savo muzikinių šaknų. Dabar savo grojamą muziką lakoniškai vadina diverse heavy rock.

Per ilgą grupės istoriją joje grojo daug muzikantų, tačiau pusė grupės nuo pradžios buvo stabili –  broliai gitaristas Šarūnas ir bosistas/vokalistas Rytis Bulotos.

„Mountainside“ ne kartą buvo nominuoti geriausios roko grupės kategorijoje alternatyvios muzikos apdovanojimuose, o 2018 m., išleidusi albumą „Hidden In Light“ grupė buvo nominuota Metų roko grupės kategorijoje M.A.M.A. apdovanojimuose.

Per savo gyvavimą „Mountainside“ išleido EP „Distorted“ (2003), ir tris ilgagrojus – „All About Time“ (2007), „Solitary, Poor, Nasty, Brutish and Short“ (2013), „Hidden In Light“ (2018, LP – 2019).

Šiemet grupė pristatė istorinėje Petrašiūnų elektrinėje nufilmuotą vaizdo klipą naujai dainai „Parco Urbano (There Are Other Exits)“, kurią įdainavo ilgametis grupės bičiulis Mindaugas Paukštys. Klipą pažiūrėti galite: https://shorturl.at/gpqBJ Tai singlas iš būsimo albumo, prie kurio dabar dirba muzikantai. „Parco Urbano“ ir dar keli nauji kūriniai nuskambės ir lapkričio 25 dieną

„Mountainside“ yra surengę šimtus koncertų gyvos muzikos klubuose ir didžiausiuose Lietuvos roko ir sunkiosios muzikos festivaliuose – „Ferrum Frost“, „Roko naktys“, „Be2Gether“, „Rudstock“, „Rumšk“, „Kauno dienos“, „Kultūros tvartas“, RAFES, „MountainRock“, „FiDi“ ir kt. Grupė viena scena dalijosi su „New Model Army“, „Entombed“, „Dismember“, „VoiVod“, „Tito and Tarantula“, „The King“ ir kitais žinomais vardais. Yra koncertavusi Latvijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje.

SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/4uROplxQeUZaxYuVHWq0F1?si=5Yo–RXRSZibiYnkSXPKrg

BANDCAMP: https://mountainside-lt.bandcamp.com/

APPLE MUSIC: https://music.apple.com/us/artist/mountainside/1267347540

PAKARTOT: www.pakartot.lt/project/mountainside

YOUTUBE:  www.youtube.com/@MountainsideLT

FACEBOOK: www.facebook.com/Mountainside.LT