Local Blood pristato savo naujausią albumą „Loverman” ir kviečia jį išgirsti gyvai

Alternatyvaus roko grupė „Local Blood” šiandien pristato romantinį-kriminalinį, konceptualų albumą „Loverman”, kurį gyvai išgirsti bus galima koncerte Vilniuje, lapkričio 16 d. Menų fabrike „Loftas”.

Naujasis grupės aštuonių dainų albumas – tai dar vienas „Local Blood” žingsnis pirmyn ir gilyn, po praėjusiais metais sėkmingai išleisto albumo „Dystopian Disco”. Klausantis „Loverman”, išgirsite daugiasluoksnį, dar brandesnį, ryškesnį grupės skambesį.

„Naujasis „Loverman” albumas atspindi devyniasdešimtųjų žmogaus romantinius ir kriminalinius išgyvenimus, to meto nerimastingoje Lietuvoje. Tai yra jaučiama klausantis tiek albumo dainų tekstų, tiek kūrinių skambesio. Albumas sukurtas kaip vientisas, konceptualus kūrinys, tad jo reikėtų klausyti nuo pradžios iki galo, kadangi viso albumo metu yra pasakojama pagrindinio personažo istorija. O albumo gale, klausytojas turėtų išgirsti užuominas į tai, ko būtų galima tikėtis mūsų tolimesnėje kūryboje.”, – apie albumą pasakoja grupė.

Kartu su albumo išleidimu ruošiamas lygiai toks pat jausmingas ir vizualiai ryškus albumo pristatymo koncertas. „Local Blood” asmeniniai koncertai yra itin konceptualūs savo estetika, todėl šis bus ne išimtis. Prie jo prisideda didelė žmonių komanda, o scenoje kartu pasirodys: post panko duetas „Kyla Vėjas!”, šokėja „Femmove” bei atlikėjas „Sensei Sensational”. „Šitokio koncerto tikrai dar nesame turėję. Labai tikimės, kad tai pamatys kuo daugiau žmonių, nes būtent toks koncertas bus tik vieną kartą, todėl tai bus neeilinė patirtis tiek mūsų klausytojams, tiek ir mums patiems.”, – pasakoja grupės lyderis Šarūnas.

Prie „Loverman” albumo finansavimo prisidėjo ir asociacija AGATA.

Dar 2022 metais didelio pasisekimo ir dėmesio sulaukę alternatyvieji „Local Blood” netveria džiaugsmu: „per pastaruosius du metus turėjome tikrai daug koncertų, grojome Vingio parke, aplankyta daug festivalių, buvome nominuoti „M.A.M.A.” apdovanojimuose. Dveji metai mums buvo kažkas nerealaus, kartais net sunku patikėti, kad mes į sceną grįžome tik pernai.” Didžiausias grupės siekis dabar yra gyvai pristatyti naują albumą „Loverman” savo klausytojams ir susitikti su savo gerbėjais. Na, o tolimesniuose grupės planuose laukia vinilinės plokštelės leidyba ir užsienio koncertai, apie kuriuos grupė atskleis jau visai netrukus.

Daugiau informacijos apie „Local Blood” rasite jų oficialiuose kanaluose, bilietai į koncertą platinami „Kakava.lt” portale.

Bilietai: https://kakava.lt/renginys/local-blood-naujo-albumo-loverman-pristatymo-koncertas-kyla-vejas/7012/12024

Facebook: https://www.facebook.com/localblood

Instagram: https://www.instagram.com/local.blood