SHOWER pristato su choru įrašytą kūrinį “Slice”

Grupė „SHOWER“ grįžta su ilgai lauktomis naujienomis ir pristato savo kūrinį “Slice”, kurį įrašė kartu su vaikų choru “Ugnelė”

„Pasibaigus Eurovizijos atrankos finalui daug laiko ilsėtis neturėjome – užgriuvęs dėmesys ir krūvos neigyvendintų idėjų kasdien verčia mus nesustoti ir judėti pirmyn. Džiugu, kad pagaliau darbo rezultatais galime pasidalinti ir su savo klausytojais” – apie įtemptą laikotarpį po nacionalinės Eurovizijos atrankos pasakoja grupės būgnininkas Jonas Filmanavičius.

„„Slice“, kaip ir tikriausiai visa mūsų kūryba, yra labai asmeniškas kūrinys. Meilės tema yra labai plati, ir ją gvildenti galima iš skirtingų pusių. Rašydami kūrinį iš karto isivaizdavome, kad kūrinį labai praturtintų ir jam dar vieną atspalvį suteiktų vaikų choras. Džiugu, kad idėją pavyko įgyvendinti sėkmingai” – sako grupės klavišininkas Dominykas Kazimieras Krulikovskis.

Apie kūrybinį procesą ir darbą su vaikų choru „Ugnelė“ įrašinėjant dainą „Slice“ pasakoja grupės vokalistas Simonas Krukonis: “Esame labai laimingi, jog „Ugnelė“ sutiko su mūsų idėja ir idealiai papildė šį kūrinį. Siekėme, jog tiek choras, tiek šio kūrinio aranžuotė padėtų atskleisti ir pabrėžtų trapumą, nekaltumą, naivumą. Jaučiame, kad pavyko, ir tikimės, tai pajus ir mūsų klausytojai.”

Naujausią kūrybą bei jau pamiltus kūrinius grupė SHOWER gyvai atliks jau greit startuojančiame koncertiniame ture didžiuosiuose šalies miestuose: balandžio 26d. Vilniuje, erdvėje Kablys + Kultūra; gegužės 2d. Kaune, klube OLDMAN bei gegužės 3d. Klaipėdoje bare Herkus Kantas.