“Vieno troleibuso keleivis Denisas, išvydęs netikėtai jį užklupusias lapes, puolė juoktis, bet supratęs, kad tai nelabai derinasi su jo socialine padėtimi, ėmė rankomis „trinti“ nuo veido šypseną. Tuo tarpu vairuotojas Virgilijus, apsižiūrėjęs, kad jo transporto priemonę aplankė šios (ant)gamtiškos jėgos, per garsiakalbį ėmė staugti: „Iš durnių namų pabėgote? Kartoju! (tada keletas racijos traškesių) iš kokių durnių namų pabėgote?!“
Šią ir kitas socialines situacijas-provokacijas arba liaudyje vadinamus “flashmobus” galima pamatyti ne tik internetinėje svetainėje www.notheatre.lt esančiuose vaizdo klipuose, bet ir „No Theatre“ spektakliuose.
„No Theatre“ – tai devynių teatro „Utopia“ aktorių, G.Varno vadovaujamo kurso aktorių-magistrantų, iniciatyva sukurtas judėjimas. Trumpais improvizuotais pasirodymais viešose erdvėse jie siekia ne tik praskaidrinti kartais gana supilkėjusią, monotonišką šių dienų buitį, bet ir palikti interpretacijos laisvę pačiam žiūrovui.
Pirmąjį tokį tetralizuotą koncertą „No Theatre“ neseniai surengė Kaune. O vasario 20 d. „Menų spaustuvėje“ (Šiltadaržio g 6.) spektaklį pagaliau išvys ir vilniečiai. Renginio pradžia – 19 val. Bilietais bus prekiaujama koncerto vietoje likus dviems valandoms iki renginio pradžios (kaina – 20 Lt). Su išankstine rezervacija el. paštu notheatre@gmail.com bilieto kaina – 15 Lt.

Komentarai