„Kultūros naktis“ kviečia kurti eiles Vilniui

Likus lygiai vienam mėnesiui iki bemiegės kultūros ir meno nakties, jau dešimtą kartą vyksiantis festivalis „Kultūros naktis“ kartu su partneriais – didžiausiu kavos tinklu „Coffee Inn“ – kviečia vilniečius prisijungti prie vieno iš projektų įgyvendinimo. Viskas, ką reikia padaryti – sukurti haiku Vilniui.

„Su kavos tinklu „Coffee Inn“ bendradarbiaujame nuo pat festivalio organizavimo pradžios, kartu Vilniui pristatėme jau ne vieną tiek lietuvių, tiek ir užsienio menininkų projektą. Ir labai džiaugiamės, kad ir šiais metais „Coffee Inn“ sutiko ir toliau būti festivalio partneriais ir kartu Vilniaus miesto gyventojams padovanoti dar vieną įspūdžių ir kultūros kupiną naktį. Kartu kviečiame visus jau šiandien kurti eiles Vilniui ir birželio 17-osios naktį susitikti mieste bei išvysti, kaip šios eilės nuguls ant Vilniaus gatvių“,- kviečia „Kultūros nakties“ iniciatorė ir Lietuvos kultūros tarybos pirmininkė Daina Urbanavičienė.

Kurti įkvepiančius ir miesto kultūra alsuojančius haiku galite „Coffee Inn“ tinklo kavinėse iki gegužės 31 dienos. „Coffe inn“ tiesiog suraskite specialius „Kultūros nakties“ atvirukus, užrašykite ant jų savo kurtas eiles ir įmeskite į „Kultūros nakties“ logotipais pažymėtas dėžes. Tuomet liks sulaukti birželio 17-osios nakties, kai atrinkti geriausi haiku papuoš miesto gatves!

*Haiku – tai trumpas 17 skiemenų eilėraštis, užrašytas trimis eilutėmis po 5-7-5 skiemenis kiekvienoje. Eilėraštyje poetinėmis priemonėmis siekiama perteikti giliausius jausmus ir atradimo nuostabą.

„Kultūros naktis“ visą Vilniaus miesto gyventojus ir svečius nemiegoti pakvies jau birželio 17 d. nuo 18:00 iki 02:00 val. nakties. Su išsamia festivalio programa jau netrukus bus galima susipažinti festivalio svetainėje www.kulturosnaktis.lt. Visi festivalio renginiai yra nemokami.