Tiga žada nuotykius ir Vilniuje

Lapkričio 3 d. Šiuolaikinio meno centro erdvėse renginių ciklas “Nokia Trends” pristato net 3 pasaulines šokių muzikos žvaigždes ZOOT WOMAN,
TIGA, MYLO bei populiarius vietinius atlikėjus INCULTO, HAPPYENDLESS DJ Team, RYRALIO DJs ir kitus. Moderniosios muzikos ir multimedijos meno
karavanas keliauja po visą pasaulį ir sustoja įvairiose netikėtose vietose.
Vakarėlių liūtas kanadietis TIGA iš Vilniaus vyksta tiesiai į “Radio Soulwax” vakarėlį Londono klube “Fabric”, kur pristatys savo naujausią albumą “Sexor”. Savo vaikystėje jis kasmet po pusę metų praleisdavo Indijoje, kur tėvas dydžėjaudavo legendiniuose Goa vakarėliuose. Tai jį pastūmėjo organizuoti pirmuosius reivus gimtajame Monrealyje ir pradėti šokių muzikos atlikėjo karjerą.
TIGA sako: “Gyvename žiaurumo amžiuje, kuriame nuolat kovoju dėl savo vietos. Žinau, kad savo kūryba galiu suteikti šiam pasauliui dar tūkstančius nuotykių.”