IR’ai pristatys naują bosistą

Gegužės 23 d. Vilniuje ir 29 d. Kaune koncertų metų Lietuvos alternatyviuose apdovanojimuose A.LT apdovanojimuose du kartus „Metų rock grupė“ pripažinta IR pristatys savo naują bosistą Aurimą Driuką.

Viena labiausiai tituluotų Lietuvos roko grupių balandžio mėnesį atsisveikino su bosistu Domu Žostautu. Likusiems grupės nariams neteko ilgai ieškotis naujo kolegos: „Mes puikiai pažįstame Aurimą, man teko su juo groti keliuose projektuose, jis svečių teisėmis įgrojo kelias gitarines partijas IR paskutiniame studijiniame darbe EP_graph – sake grupės lyderis Germanas, – „todėl kai pradėjome mąstyti su Joshu apie naują grupės narį, pagalvojome, kad Aurimas tiktų puikiai. Mes žinojome, kad jam labai patinka IR muzika, todėl paklausėme ar jis sutiktų groti IR‘uose. Labai džiaugiamės, kad sutiko, nes jis puikus instrumentalistas ir fantastiškas žmogus, o tai du svarbiausi ingredientai.“.

Koncertai vyks gegužės 23 d. bare „Bix“ Vilniuje (Etmonų g. 6), pradžia 21 val. ir gegužės 29 d. „Džem Pub‘e“ Kaune (Laisvės al. 59), pradžia 22 val.

IR – Snake Pit