Cold Tear Records – nauja lietuviška muzikos leidykla

“Sėdėjau, sėdėjau ir sugalvojau, jog nieko nebus – reik leiblą atidaryti, kad galėčiau išleisti savo albumą, nes kitaip neišeina”, – apie naujos, lietuviškos leidyklos Cold Tear Records atsiradimo priežastis pasakojo elektroninės muzikos kūrėjas SoulSonic.

Anot atlikėjo, po ilgų paieškų, kas galėtų apsiimti jo muzikos leidyba, jis nusprendė likimą perimti į savo rankas ir ieškoti kitų, kurie susiduria su tokiomis pačiomis kliūtimis.

“Be to ir pačiam leiblą turėt smagu”, – entuziastingai pridūrė mažeikiškis.

Oficialus Cold Tear Records atidarymas – kovo 1-ąją. Tada pasirodys ir pirmasis įrašas – pačio įkūrėjo SoulSonic albumas Complex. Leidinį bus galima įsigyti skaitmeniniu formatu už nedidelį atitinkamą mokestį. Po keletos savaičių albumas pasirodys ir kompaktinės plokštelės formatu.

Tolimesniuose planuose numatoma hip hop kūrėjo Rushkeys bei kitos, žmogaus-SoulSonic idėjinės pusės Girių Dvasios muzika.

Pavadinimas, pasak leidyklos iniciatoriaus, neturi jokios realios prasmės ar sąsajų su asmeniniais nusivylimais – tiesiog vienas jo kūrinys turėjo šį pavadinimą.

“Stiliaus gniaužtų tokių kaip ir nėra, – teigė SoulSonic, – Svarbu, kad ta muzika nebūtų dėl populiarumo kuriame. Aš nedarau IDM leiblo, kaip kad daugeliui gali pasirodyti dėl mano įprastos muzikinės krypties. Mėgstu hip-hop ir kitokią muziką, todėl manau būtų per daug siauras požiūris apsiriboti vienu stiliumi.”

www.coldtear.com
Rushkeys @ Ore Grotuvas
Girių Dvasios @ Ore Grotuvas