Mano geriausi draugai gėjai: Sugar Daddy ir Toy Boy

Dažnai gaunu ORE.lt skaitytojų laiškus su į mane orientuotais klausimais: “Nijole, kokį tikėjimą išpažįstate?”, “Koks jūsų mėgstamiausias patiekalas?”. Šiek tiek atsilaisvinusi nusprendžiau Jums paaiškinti, ką reiškia trys gėjų slengo terminai: sugar daddy, toy boy ir fag hag. Nes, kaip sakoma: “parodyk su kuo draugauji, pasakysiu kas esi”.

Sugar Daddy

Vidutinio ir vyresnio amžiaus pilietis, dažnai apšepęs barzdele ir ūsais, seksualiai žilstelėjęs, rečiau – pradėjęs plikti. Kiekvienas sugar daddy plačia siela ir ištreniruotu kūnu jaučiasi jaunas ir iš tikro atrodo labiau 30-ies, nei yra. Kartais leidžia sau žmonas, vaikus ir kitas nuodėmes, bet laisvalaikiu stropiai gilinasi į graikų filosofijos ir [post]modernios hedonistinės minties pamokas. Smagiausi sugar daddy neslepia savo poligaminių bei filantropinių polinkių ir draugiškai dalinasi savo meilės objektais.

Moby sutiko nusifilmuoti lietuvių klipe už simbolinį honorarą

Toy Boy

Geriausias sugar daddy draugas – jaunuomenės atstovas, norintis nutrūkti nuo tėvų įtakos. Toy boy vis dėlto nespjauna į vyresnio žmogaus išmintį beigi piniginę. Šiuolaikinis toy boy kartais nepasiduoda sugar daddy įtakai ir, atvirkščiai, pats įtraukia jaunai gyventi norinčius dėdes į neaiškaus žanro pasilinksminimus. Dėl tokių jaunuolių pozityvaus savęs vertinimo aplinkiniai neretai identifikuoja šiuos asmenis kaip arogantiškus.

Mikos mama nepaliko savo toy boy vieno su klaipėdiškiais

Fag Hag

Geriausia gėjų draugė naudoja gėjus kaip įrankius savo karjerai ir įvaizdžiui sukurti. Gėjus po gėjaus, fag hag susirenka svarbiausius stiliaus patarimus ir pažinčių laipteliais užlipa aukštyn į grietinėlės zenitą. Jei rimtai, fag hag yra įsimylėjusi savo homoseksualius draugus ir klastingai naudojasi jų dėmesiu. Jei dar rimčiau, fag hag ir jos draugus gėjus paprasčiausiai sieja aistra shopintis.

Žymi fag hag, komikė Margaret Cho, pasakoja apie gėjų draugių misiją

Kur juos visus galima sutikti: LRT koridoriuose, Manto Petruškevičiaus gimtadienyje, elitiniuose kokteilių baruose (“Absento fėjos”), elitinėse parduotuvėse („Du broliai“). Paprastiems mirtingiesiems šitokios personos duris atvers vakarėlyje „SUGAR DADDIES“ rugsėjo 4 dieną vieninteliame Vilniaus gėjų klube „Soho“!