Kino centras „Garsas“ skatina judėti pirmyn nuo kultūrinio reliatyvizmo ir tradicinių ideologijų problemų iki svarbiausių empirinių gyvenimo pagrindų

Kino centras „Garsas“ ir toliau panevėžiečius ragina atrasti kitokį kiną. Šįkart žiūrovams skiriamas režisieriaus Peter Joseph dokumentinis filmas „Zeitgeist: Judame pirmyn“. Filme svarstoma, kaip sėkmingai pereiti iš dabartinės socioekonominės monetarinės politikos modelio, valdančio viso pasaulio visuomenę.

Kalbinami sveikatos apsaugos, antropologijos, neurobiologijos, ekonomikos, energetikos, technikos, socialinių mokslų ir kitų sričių ekspertai dalijasi patirtimi ir įkvepia naujų idėjų judėti pirmyn.

Siužetą sudaro trys, tarpsusavyje glaudžiai susijusios ašys: žmogaus elgesys, monetarinė ekonomika ir taikomasis mokslas. Visa tai padeda atskleisti dabartinės socialinės paradigmos modelį, tampa aišku, kodėl svarbu iš jo išeiti, teigiant naują, radikalų, tačiau praktišką socialinį progresyviu suvokimu grįstą metodą, kuris išspręstų šiandieniniam pasauliui kylančias socialines problemas.

Vienas unikalių filmo bruožų, išskiriančių šį filmą iš daugelio kitų dokumentinių filmų yra paraleliai einanti dramatinė-kinematografinė linija su garsiais aktoriais ir įvairiomis vizualizacijomis. Šiame filme taip pat įspūdingai panaudojamos 2D IR 3D vaizdo abstrakcijos.

Šis filmas tikrai vertas jūsų dėmesio, tad kino centre „Garsas“ jį galite žiūrėti nemokamai anglų kalba su lietuviškais subtitrais kasdien 17.30 val. iki gegužės 12 dienos.