„Random Thursday“ Kaune skambės indie rokas

Kovo 29 d., ketvirtadienį nuo 19 val. Kauno gyvo garso klube „Punto Pizza“ (Kęstučio g. 6) alternatyvaus roko renginių cikle „Random Thursday“ viešės dvi Vilniaus „indie“ roko grupės „The Deflux“ ir „Fear Of Lying“. Vakarėlio svečiai taip pat galės pamatyti dokumentinį filmą apie kultinę šio stiliaus grupę „Joy Division“.

Vaistai nuo standartinio indie

„The Deflux“ prieš du metus Vilniuje pradėjo gitaristas ir vokalistas Titas, bosistas Gedas ir būgnininkas Stepas. Nuolatos eksperimentuodami ir ieškodami savo stiliaus, vaikinai ir savo grojamą roką vadina alternatyviu įprastiniam „indie“ stiliui. „The Deflux“ talentą ir drąsą groti nenuobodžiai įvertino daugelio Lietuvos klubų klausytojai, tame tarpe šių metų prestižinio jaunų grupių konkurso „Garažas“ komisija.

„Grojame šiek tiek kitokį „indie“ roką. Deriname jį su „electro“, „nu rave“, „drum‘n‘bass“, „dubstep“ ir įvairiais kitais stiliais. Kartais juokaudami savo stilių vadiname „rocktronika“. Arba – „rockstepas“, – sakė „The Deflux“ lyderis Titas Joneliūkštis.

Pirma pasaulyje „White Lies“ pagerbianti grupė

„Indie“ roko mėgėjų tarpe prieš tris metus akies mirksniu išpopuliarėjo Londono grupė „White Lies“, o šokių muzikos aikštelėse sukosi jos hitai „Unfinished Business“, „Death“ ir „Farewell to the Fairground“. Į „indie pop“ aukso fondą pateko albumas „To Lose My Life“, grupė surengė galybę koncertų visame pasaulyje, tame tarpe Lietuvos pašonėje, „Heineken Opener“ festivalyje Gdynėje.

Tad nenuostabu, kad grupei Vilniaus muzikantų taip patiko „White Lies“, kad nusprendė sukurti jų dainų versijas atliekantį projektą. Žymiausių pasaulio atlikėjų muziką gyvai atliekančios grupės (angl. „cover bands“) – plačiai paplitęs fenomenas, tačiau „Fear Of Lying“ kėsinasi tapti pirmąją „White Lies“ pagerbiančia grupe. „Random Thursday“ metu įvyks debiutinis šio kolektyvo pasirodymas.

Ketvirtadieniais – ir roko istorijos puslapiai

„Random Thursday“ vakarus, be gyvo grupių koncerto, papildys ir roko dokumentikos kino seansas. Šį ketvirtadienį bus parodytas dokumentinis filmas apie kultinę Mančesterio grupę „Joy Division“.

Nepriklausomo roko koncertų ciklas buvo atidarytas švenčiant kovo 11-ąją, jame jau viešėjo „The Snips“ iš Latvijos ir įdomiausios naujos šalies roko grupės „Random Fingers“, „Attitude“, „Part Time Porn“, „Summer Five“

Ketvirtadienio koncertas „Facebook“ tinkle: www.facebook.com/events/191031184346294/
Renginiai „Random Day“: www.facebook.com/randomday; www.randomday.eu
The Deflux internete: www.facebook.com/defluxband
Fear Of Lying internete: www.facebook.com/pages/Fear-of-Lying/341558349218978?sk=info

Daugiau apie koncertus Kauno gyvo garso klube „Punto Pizza“:
Gyvo garso klubas „Punto Pizza“, įsikūręs Kęstučio g. 6, tradiciškai penktadieniais kauniečius ir miesto svečius kviečia į džiazo vakarus. „Punto Jazz“ ciklas pristato įdomiausius atlikėjus, šalies ir tarptautinių džiazo festivalių laureatus iš visos Lietuvos. Nuo šiol klube ketvirtadieniais rengiami ir reguliarūs alternatyvaus roko vakarai po „Random Thursday“ ciklo vėliava.