Artimiausių “Balkanakčių” svečiai: Papa Bo, DJ Borzin ir žanro “baronas” Shantel

Metas šukuoti ūsus ir blizginti auksinius dantis – sostinėje penktadienio, balandžio 19-osios naktį ir vėl stos „Balkanaktis“. Paskutinį kartą iki rudens ciklo renginys vyks balkaniškiems nuotykiams neabejingame bare „Plum Bum Bar“ (A. Smetonos g. 2, Vilnius) .

„Baltic Balkan“ trijulės Lenco, Marulio ir Namo į Lietuvą aplankyti ir savo žirgų Neryje pagirdyti į „Balkanaktį“ atjoja draugas iš Baltarusijos. Minskietis Aleksandras Bogdanovas naktiniams paukščiams pažįstamas kaip Papa Bo Selectah, ir šokdina jis ne tik Pietų Europos, bet ir Pietų Amerikos grynuoliais. Iš esmės jo miksuose telpa viskas nuo serbiško repo iki meksikietiško regio.

Be intensyvaus didžėjavimo ir blogo rašymo, Papa Bo turi ir kitų svarbių darbų – pavyzdžiui, klezmerio, braziliškos, balkaniškos ir kitaip karštos muzikos vakarų organizavimas. Taip pat jau ne vieneri metai jis vadovauja koncertinei agentūrai „BOpromo“, siekiančiai didesnės baltarusių muzikos sklaidos užsienyje. Agentūrai priklauso tokie dėmesio verti atlikėjai, kaip „Drum Ecstasy“ ar „Serebryanaya Svadba“.

Užvėrę „Plum Bum Bar“ duris balkaniškų genų turintys artistai bei jų gerbėjai keliaus Baltojo tilto link. Gegužės 17-ąją klube „Gluck“ vyks grandiozinis uždarų patalpų sezono uždarymas su bene rimčiausiai pasaulyje balkaniškąją ir world music kultūrą propaguojančiu atlikėju Shantel, visiems puikiai pažįstamas su tokiomis dainomis kaip „Disko Partizani“ ar „Disko Boy“ . Suomiui Dj Borzin iš „Balkan Fever Helsinki“ ir lietuviams „Baltic Balkan“ jis patikės aplaistyti būsimą savo albumą, kurio pirmojo singlo vardu – „The Kiez Is Alright“ – pavadintas ir visas koncertinis turas.

Vasarą „Baltic Balkan“ laukia ne tik atostogos, bet ir įtemptos repeticijos. Geriausia didžėjų komanda alternatyvos apdovanojimuose „T.Ė.T.Ė“ pripažinti vyrai rugpjūtį pasirodys viename didžiausių Europos festivalių – „Sziget“ Vengrijoje.

Savaitgaliui artėjant pravartu pasikartoti čigoniškus planus – balandžio 12-ąją „Balkanaktis #6“ su Papa Bo „Plum Bum Bar“, gegužės 17-ąją Shantel ir pulkas kitų ūsuočių – klube „Gluck“. Kaip visuomet, labiausiai laukiami pasibalnoję, ūsuoti ir auksu pasidabinę interesantai.

„Balkanaktis # 6“ „Facebooke“: https://www.facebook.com/events/149227221920380/

„Shantel“ renginys „Facebooke“: https://www.facebook.com/events/518038684905967/