Įžanga į „Opium“ gegužę – Valpurgijos naktis „Smala“ su Ivan Smagghe ir Tim Paris

Įprastai tik savaitgaliais veikiantis sostinės naktinis klubas „Opium“ šįkart paklūsta kalendoriaus kaprizams ir visu pajėgumu dirbs trečiadienį, balandžio 30-ąją. Tarptautinę darbo dieną, gegutės dieną ir Lietuvos įstojimo į Europos sąjungos dieną klube pasitiks raudoniausia jo serija „Smala“ bei laukiamiausi šios svečiai šį sezoną – prancūzų duetas „It’s A Fine Line“.

Prisiekę „Smalos“ kopinėtojai jau gerai žino kad „It’s A Fine Line“ – tai Vilniuje jau užsirekomendavę nakties virėjai Ivan Smagghe bei Tim Paris. Pulto kolegoms ir gyvenimo bičiuliams puikiai sekasi ir solinės karjeros, bet tai, ką jie daro dviese, nepaklūsta jokiems gamtos, fizikos ar rinkodaros dėsniams. Kaip, beje, ir serija „Smala“, po renginio su svečiais iš Prancūzijos išvyksianti vasaros atostogų.

„Opium“ tuo tarpu turi planų ir gegužei, ir birželiui. Šiek tiek atsikvėpęs klubas lankytojų lauks gegužės 9-ąją tradicinėje mėnesio pradžios naktyje „DJ Culture“. Šįkart jos svečiu taps britų didžėjus ir prodiuseris Mark E, ką tik išleidęs naują urbanistiškai romantišką albumą „Product of Industry“.

Gegužės 10-ąją klube – vienas iš dviejų mėnesio gimtadienių Pirmąją veiklos sukaktį minės atsakymo į amžiną naktinį klausimą ieškantis kolektyvas „whypeopledance“, kartu švęsti pasivadinęs savo tapatybę slepiantį prancūzų prodiuserį Man Power.

Ką tik interneto pasiekimų konferencijos „Login“ apdovanojimuose kaip geriausio muzikinio tinklapio autorius įvertintas Modestas „Rembo“ Švoba – dažnas svečias „Opium“, bet autorines naktis rengia retai. Tad gegužės 16-a jo laidų klausytojų ir blogo skaitytojų kalendoriuose jau apibraukta neoniniu markeriu.

Septyniskart už „whypeopledance“ vyresni „Mondayjazz“ savo pasiekimų minėjimą rengia gegužės 17-ą. Sostinės nakties srovę prieš septynerius metus gerokai pakreipę projekto įkūrėjai Justas Fresh ir Tadas Quazar į šeštadienio šventę susikvietė šiuo metu sau artimiausius lietuvaičius.

Taip pat gegužę – ciklo „Namiškiai“ renginys su ištikimiausiais „Opium“ rezidentais, „Disco Mafia Social Club“ naktis su Steve Kotey iš „Chicken Lips“ ir dar pora naktinių siurprizų. Klubas veiks ir birželį, o į tradicines sezono „Išleistuves“ pakvies Joninių išvakarėse.