Geriausias muzikos naujokas Lietuvoje pagal “LRT Opus” ir “Loftą”

LRT Opus“ ir Loftas“ visą vasarą rengė Jaunųjų grupių konkursą“, kurio metu ekspertai ir žiūrovai rinko geriausią muzikos debiutą. Konkurso finale paaiškėjo laimėtojai. Jais tapo roko grupė iš Kauno – Wolfsome“.

„Laimėjo daug žadanti kompanija, kuri yra augantis stiprus konkurentas visiems rokeriams Lietuvoje“, – sako vienas iš „LRT Opus“ konkurso organizatorių muzikantas Victoras Diavara.

Tarp finalo komisijos narių šiemet buvo Povilas Meškėla, Darius Užkuraitis bei kiti muzikos scenos vilkai, kurie liko sužavėti „Wolfsome“ dainų linijomis, atlikimu, įvaizdžiu ir bendravimo su publika maniera.

Wolfsome  That’s What We’re Here For

„Wolfsome“ susikūrė 2013 metais. Paskutinius pusantrų metų grupė praleido užsidarę studijoje, kūrė dainas, repetavo ir įrašinėjo albumą. Dabar januoliai jaučiasi absoliučiai pasiruošę pasirodyti viešumoje. Koncertuoti pradėjo tik gegužės mėnesį,tačiau jau spėjo pasirodyti įvairiuose festivaliuose bei suburti savo gerbėjų ratą.

Be to, vienas iš prizų, kuris atiteko „Wolfsome“ – galimybė groti ant didžiosios unikalaus miesto festivalio „Loftas Fest“ scenos.

„Tikiu, kad po šio koncerto grupės gerbėjų gretos dar prasiplės. Nors ir jauni, „Wolfsome“ puikiai bendrauja su publika, nėra nei per kuklūs, nei per arogantiški. Labai savi – tai žmonėms patinka“, – priduria V. Diavara.

239 jauni muzikantai lipo ant scenos siekdami to, ką pasiekė Wolfsome“

Jau antrus metus iš eilės vykusiame „LRT Opus“ jaunųjų grupių konkurse šiemetnorą dalyvauti pareiškė net 65 grupės, iš jų buvo atrinktos 36 grupės. Iš viso per visus „LRT Opus“ konkurso koncertus ant scenos lipo 239 jauni muzikantai.

Taip pat arti geriausio metų debiuto titulo buvo dar 3 finale dalyvusios grupės: rokenrolo atstovai „Basi“, džiaziniai „Cosmic Apple“ ir daugybę muzikos stilių jungiantys „Whale Sounds“.

„Tikiuosi, ši graži tradicija rinkti muzikos viltis tęsis ir kitąmet“, – sako „LRT Opus“ radijo stoties vadovas Darius Užkuraitis. „LRT Opus“ su šiuo laimėjimu taip pat įsipareigoja priimti „Wolfsome“ dainas į radijo grojaraštį bei padėti pasiekti jiems savo auditoriją.