The Prodigy – geriausia 2015 m. festivalinė grupė

Britų grupė „The Prodigy“ išrinkta geriausia festivalių grupe 2015 metų Europos festivalių apdovanojimuose. Balandžio 15 dieną britai jau trečią kartą lankysis Lietuvoje, kur surengs savo pasirodymą Vilniuje „Siemens“ arenoje.

Praėjusiais metais reivo meistrai „The Prodigy“ išleido savo šeštąjį studijinį albumą „The Day Is My Enemy“ ir išsiuntinėjo jį daugelio didžiųjų Europos festivalių įvertinimui. Ši kultinė britų šokių muzikos grupė pernai tapo pagrindine įvairių Ispanijos, Austrijos, Portugalijos festivalių žvaigžde ir pagrindiniais Jungtinės Karalystės festivalio „Isle of Wight Festival“ didžiosios scenos atlikėjais kartu su „The Black Keys“.

Naujausias grupės albumas „The Day Is My Enemy“ pakilo iki Nr. 1 Jungtinės Karalystės perkamiausių albumų tope, taip pat pasiekė dešimtukus Australijoje, Austrijoje, Belgijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Lenkijoje, Suomijoje.

Pasaulinio turo „The Day Is My Enemy“ koncerte skambės ne tik „The Prodigy“ kūriniai iš naujausio albumo, bet ir geriausi grupės hitai.

Anksčiau mūsų šalyje „The Prodigy“ lankėsi 2005 metais, kai koncertavo Vilniuje, „Siemens“ arenoje, ir 2012 metais, kai pasirodė Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Abu kartus britai sulaukė didelio publikos susidomėjimo.