2016 February

Solo Ansamblis: „Nebevaidinam muzikos, o grojam“

Žiūrėjom skeptiškai, bet tuo pačiu ir daug vilčių dėjom į daugiau nei prieš metus naujai suskambėjusį Solo Ansamblį. Šis skambesys visai ką tik materializavosi į debiutinį devynių kūrinių grupės albumą „Roboxai“, kurio pristatymo koncertinis turas prasideda jau netrukus. Solo Ansamblio nariai – keturi „Atviro Rato“ bei „Jaunimo Teatro“ aktoriai, instrumentus krūvon sumetę jau prieš gerą penkmetį.

A. ir B. Strugackių „Piknikas šalikelėje“ – autentiškas ir be kupiūrų

Zona – niekur plytinti mįslinga teritorija, kurioje neveikia jokie žmonijai žinomi dėsniai, tačiau pildosi slapčiausi žmonių troškimai. Įžengti į ją išdrįsta tik bebaimiai keistuoliai stalkeriai, ieškantys ateivių paliktų vertingų ir paslaptingų artefaktų… Filosofinę alegoriją „Piknikas šalikelėje“ Arkadijus ir Borisas Strugackiai […]

Radijas: Temsta Ore – kovo judesiai

Po mėnesio grįžtame su radijo laidų ciklu “LRT Opus Temsta – portalai”. 17-oji mūsų eterio valanda bus skirta kovo mėnesio renginiams Vilniuje: novatoriškos šiandien ir aktualios rytoj elektronikos festivaliui “Sirius VI”, Solo Ansamblio albumo “Roboxai” pristatymui, Jemek Jemowit pasirodymui, 24-ajam Spički gimtadieniui, instrumentiniam ir triukšmingam NYOS koncertui.

The Prodigy – geriausia 2015 m. festivalinė grupė

Britų grupė „The Prodigy“ išrinkta geriausia festivalių grupe 2015 metų Europos festivalių apdovanojimuose. Balandžio 15 dieną britai jau trečią kartą lankysis Lietuvoje, kur surengs savo pasirodymą Vilniuje „Siemens“ arenoje. Praėjusiais metais reivo meistrai „The Prodigy“ išleido savo šeštąjį studijinį albumą „The […]

Knygų mugė 2016

Nors Ore.lt ne itin žavisi mugės formato renginiais, šių metų Vilniaus knygų mugės muzikinė programa įtikino apsilankyti joje net ir tokius užkietėjusius skeptikus. Knygų ir toliau eisime ramiai medžioti knygynuose, bet Muzikos salės sėdmaišius trinsim visas keturias mugės dienas. Atidaryta dar ketvirtadienį, Knygų mugės Muzikos salė trumpų muzikinių pasirodymų susuko per trisdešimt.