Mesijus ruošiasi vieninteliam vasaros koncertui sostinėje

Pastaruoju metu gimtinėje neužsibūnantis, o dažniau tarp skirtingų oro uostų ir užsienio šalių keliaujantis avangardinio repo ir elektroninės muzikos balsas MC Mesijus planuoja ne tik turiningą vasarą, naujojo albumo pristatymą rudenį, bet ir šią vasarą vienintelį koncertą sostinėje.

Paklaustas apie artimiausius planus, Žygimantas Kudirka (tikrasis Mesijaus vardas) neslepia, jog vasaros atostogų nieko neveikiant matyt šį sezoną neturės.

„Mano visas gyvenimas – kaip atostogas! (juokiasi) O iš tikrųjų, tai iki naujojo albumo rudenį, jau suplanuoti koncertai įvairiuose festivaliuose, mažesniuose miestuose, vienos dienos renginiuose, taip pat pajūryje, tačiau sostinėje – tik vienas, „Vasaros Terasoje”. Keliauju tikrai daug, kad ir per pastarąją savaitę – turėjau pasirodymus, koncertus arba kūrybines rašymo dirbtuves Norvegijoje, Portugalijoje, Vokietijoje…,” – neseniai aplankytų šalių pavadinimus vardijo Mesijus.

Kad Mesijaus talentas jau nebeišsitenka gimtinėje, nė kiek nesistebi ir muzikos agentūros, organizuojančios renginius Vasaros Terasoje, „Damn Good” įkūrėjos Aistė Naveckaitė ir Greta Lechavičiūtė.

„Mesijus kuria unikalų produktą, kuris ne tik turtina, plečia, o kartu ir trina repo bei hip hopo žanro ribas Lietuvoje, bet gali sudominti ir užsienio klausytoją. Ir net tik minėtų žanrų gerbėją – Mesijaus kūriniais jau seniai žavisi elektroninės ir džiazo muzikos klausytojai, taip pat tiesiog vertinantys tekstą ir jo prasmę. Norintys lengvo klausymosi, tą ir gauna, o kiti, ieškantys prasmės – ją šio atlikėjo tekstuose bematant atranda,“ – kalbėjo G. Lechavičiūtė.

Pasak Aistės Naveckaitės, Mesijaus populiarumą įrodo ir Vasaros Terasos statistika – pernai jo koncertas susilaukė didžiausio kiekio klausytojų vienu metu ir juo aplenkė net tokį renginį kaip „Kultūros Naktis”.

Paklaustas galbūt sostinės publika skiriasi nuo kitų miestų ar jam jaučia didesnes simpatijas – Mesijus skirtumų neatrado, tačiau praėjusios vasaros koncerto masiškumą prisiminė ir pats.

„Su klausytojais vilniečiais susitinku ir ne sostinėje, juk jie vasarą lengva koja palieka miestą ir keliauja į festivalius ar kitus renginius, bet kažkokių vieno miesto simpatijų nejaučiu. Tačiau į koncertą praėjusiais metais – susirinko tikrai daug žmonių, buvo toks, tarsi, mini Vingio parko pojūtis. Tačiau gal ten buvo visai ne vilniečiai, o, pavyzdžiui, latviai? Juk ant kaktos nebuvo užsirašę iš kur jie, ” – juokavo Mesijus.

Vienintelis Mesijaus koncertas sostinėje 2017-ųjų vasarą įvyks jau birželio 29 dieną, ketvirtadienį, Mokytojų Namų kiemelyje įsikūrusioje „Vasaros Terasoje”. Daugiau informacijos apie renginį galima sužinoti „Vasaros Terasos” Facebook paskyroje.