„Opium“ šį savaitgalį Nidoje kvies šokti „Ant bangos“

Vilniaus klubas „Opium“ ruošiasi rimčiausiam vasaros įvykiui. Šį savaitgalį jo komanda keliaus į Nidą ir kurorto šiauriniame paplūdimyje jau septintą kartą pakvies šokti „Ant bangos“.

Iki jaukaus festivalio užaugusios diskotekos ant Baltijos kranto programa šiemet – itin turininga. „Ant bangos“ atlikėjų sąraše puikuojasi trys dešimtys artistų iš užsienio ir Lietuvos. Šalia esminio „Opium“ vasaros nuotykio emocijas nekart išgyvenusių klubo namiškių V, Manfredo, Tado Quazar bei kitų vietinių prie grotuvų stos scenos poliglotai „Pachanga Boys“, nenuspėjama selektorių pora Elena Colombi ir „Interstellar Funk“, Niujorko naktinio gyvenimo veteranas Justin Strauss, elektroninės muzikos su Lotynių Amerikos prieskoniais importuotojas Iñigo Vontier ir dar būrys didžėjų iš keturių planetos žemynų.

„Pernai šokius „Ant bangos“ sustabdė tik įsisiautėjusi jūra – simboliškai sekmadienio paryčiais pakilusios bangos nutildė muziką. Toks gamtos šėlsmas tapo puikiu finaliniu akordu, palikusiu neišdildomą įspūdį net ir daug mačiusiems svečiams iš užsienio,” – teigė vienas „Ant bangos“ organizatorių Vidmantas Čepkauskas-V.

Vis didesnio dėmesio tarptautiniu mastu sulaukiantis festivalis klubinių turistų smalsumą žadina ir dėl savo unikalios lokacijos. Kuršių nerijos nacionaliniame parke nuo 2013-ų vykstančio renginio organizatoriai dalį pajamų nuo kiekvieno parduoto bilieto skiria šio unikalaus gamtos kampelio puoselėjimui. Šiais metais festivalio sumanytojai tausoti aplinką skatins ir kitomis priemonėmis – visą savaitgalį jo dalyviai į pajūrį ir atgal traukiniais važiuos pigiau, o gėrimai baruose renginio metu bus pilstomi į daugkartines stiklines.