Auren išleidžia “The Unknown”

Lapkričio pradžioje elektroninės muzikos kūrėjas, vienas iš “Platformoje” gyvavusio „Dažnio“  įkūrėjų Andrius Grinevskis, žinomas kaip Auren, pristatė savo naują albumą „The Unknown“.

Albumo pavadinimas siejasi su autoriaus muzikinių ieškojimų metu vystoma nauja muzikos kryptimi, kuri laikui bėgant jam pačiam tampa vis sunkiau apibrėžiama. Kūriniuose pranyksta riba tarp konkrečių muzikos stilių (dark disco, slow trance, techno), žanrų, klasikinio ar modernaus skambesio, todėl albumo nuotaikos nuolat kinta, šokių muzika pereina į ramesnių ritmikų kūrinius.

Melodijose jaučiamas nenustygstantis garsų judėjimas, naudojami atmosferiški, gilūs garsai, tamsesnė nuotaika. Kūriniuose galima išgirsti smulkiais, pagrindinę kūrinio liniją apipinančiais garseliais kuriamą istoriją. Taip pat naudojami įrašyti  ir vėliau modeliuoti garsai iš aplinkos, didžioji dalis – žmonių balsai. Auren taip pat panaudojo seną Brazilijos prezidento kalbos įrašą, jį atnaujindamas savo kūryboje prikėlė dabartiniam klausytojui.

Anglijoje muzikos produkcijos studijas baigęs Aurena, savo muzikinius ieškojimus pradėjo nuo ramesnių muzikos plotmių, tokių kaip chillout, ambient, downtempo.  10 metų praleistų kuriant muziką Andriui suteikė aiškumo pojūtį ir tuo pačiu parodė, kad muzikos kūrimui ribų nėra – laikui bėgant vis atrandama daugiau kūrybos galimybių ir būdų, tai padeda vis tiksliau realizuoti kilusius sumanymus. “The Unknown” idėja vystėsi kūrybinio proceso eigoje, kurios metu kūrybą įtakojo autoriaus minčių srauto, išgyvenimų kaita. Per pusmetį pasiektas ir išdirbtas galutinis rezultatas maloniai stebina.

Andrius pastebi, jog geriausi kūriniai gimsta per vieną dieną, kol idėja šviežia, emocijos nepakitusios. Tad, kol idėja sukasi galvoje, sukuriamas aiškus eskizas, vėliau paliekant tik tvarkymo ir tobulinimo darbus. Tokiu būdu kurtų  melodijų yra ir šiame albume, tačiau dalis albumo pareikalavo ilgesnių apmąstymų, garsų ieškojimų, idėjos išgryninimo.