indieca pristato savo pirmąjį klipą „Daydream“

Muzikantai klipą nufilmavo patys, viską sukūrė savo jėgomis, neturint didelių resursų: mums klipas kainavo 0 eurų, tačiau įdėjome į jį daug pastangų ir sielos. Klipas nėra sudėtingas technologijų prasme, tačiau jis šiltas bei estetiškas. Bandėme atitaikyti nostalgišką dainos atmosferą“, dalinosi grupės gitaristas Matas Rudzikas.

Klipas išleistas gruodžio 28 d. 9:00 „indieca“ Youtube kanale. Būgnininkas Juozas Ėmužis papasakojo, kad „Daydream“ klipu norėjo sužadinti žiūrovo melancholijos jausmus: „naudojome daug skirtingų kadrų, kurie kartu ir siejasi, ir nesisieja. Jie gali turėti skirtingų prasmių priklausant nuo žiūrovo, tačiau pats filmavimo budas su VHS kamera kelia šiltas asociacijas. Į tą turbūt ir taikėme. Pavyzdžiui, mano šeimoje tėtis visada filmuodavo mus vaikystėje su VHS kamera, todėl kai matau tokius kadrus, visada smagu prisiminti kažką savito“.

Pasak vokalisto Kipro Žilionio daina „Daydream“ perteikia jausmą, kuris pažįstamas kiekvienam: „rašiau tekstą meilės tematika. Manau visi bent kartą buvome užstrigę svajonėse, kurių dabar nebėra. Visi turime tuos šiltus prisiminimus, kur norėtume sugrįžti“.

„Džiaugiamės, kad spėjome nufilmuoti klipą prieš judėjimo apribojimų įvedimą. Kadangi dabar pasivaikščiojimus, susitikimus ir vakarėlius galime tik prisiminti, o Kalėdas visi šventėme per zoom’ą, klipo idėja tapo net aktualesnė. Dabar laikomės saviizoliacijos, tikimes kad pandemija bus įveikta ir linkime visiems stiprios sveikatos“, – atviravo J. Ėmužis.

Grupės bosistas Valerijus Karevas apibendrino kaip grupei „indieca“ pavyko įveikti 2020 metų iššūkius: „metai koncertine prasme nebuvo produktyvūs, bet mes smarkiai patobulėjome, ypatingai, kai dalyvavome „Novus“ Lofto konkurse. Tai suteikė mums staminos eiti toliau. Svarbiausias metų įvykis buvo albumo „Meaningless quotes“ išleidimas. Kartu su „Daydream“ išleidome dar 7 indie rock stiliaus dainas, kurios yra prieinamos Youtube, Spotify, Itunes bei kitose platformose. Tai gražus sutapimas, kad metus galime vainikuoti savo pirmuoju klipu“.

Nuorodos:

Spotify: https://spoti.fi/35hDsUb

Soundcloud: https://bit.ly/38vzppq

Facebook: https://www.facebook.com/indiecaltu

Instagram: https://www.instagram.com/_indieca/

Bandcamp: https://bit.ly/32zC65E