Flash Voyage pristato lietuvišką dainą ir būsimą vinilą

Pandemija grupei „Flash Voyage“ atnešė ne vien nuplaukusius koncertus ir keliones. Šiemet, radę laiko nusiraminti ir realizuoti kūrybines idėjas, muzikantai skelbia vasaros pradžioje išleisiantys naują mini albumą. Koks bus naujas grupės skambesys, galima spėti išgirdus naują singlą „Sapnai“, kuriuo šiandien dalinasi „Flash Voyage“.

„Šią dainą įkvėpė sumaištis viduje, kuri mane kankino ilgą laiką“, – sako grupės vokalistas Regimantas.

Dainos „Sapnai“ grupės gerbėjai nuo šiandien gali klausytis skaitmeninėse muzikos platformose Spotify ir Youtube. Birželio pabaigoje mini albumas pasirodys ir vinilinės plokštelės pavidalu.

Tiek naujame kūrinyje, tiek ir kitose lietuviškose būsimo EP dainose – daug užuominų, klausimų ir atradimų. „Kūrėme apie šilumą ir jos trukumą žmonėms. Apie tai, kaip skaudūs išgyvenimai gali būti patys gražiausi. Sudėjom visą širdį, todėl tikslų atsakymą reikės rasti patiems“, – sako grupės nariai.

Pirmąjį albumą išleidę angliškai, „Flash Voyage“ dainose vėl grįžta prie lietuvių kalbos. Tiesa, muzikantai pripažįsta kuriantys pagal išgyvenimus, tad kalba jiems – tik įrankis perteikti emociją.

Antrame albume keisis ne tik kalba, bet ir skambesys. Kaip sako patys grupės nariai, muzikoje viskas pajautrėjo, padaugėjo sluoksnių. Tai lėmė grupės sudėties pakitimai ir geresnis gebėjimas klausytis vienam kito. „Dabar norime groti geriau, nei seniau, ieškoti įkvėpimo toliau ir kurti . Stengiamės tobulėti, kaupiame savo muzikinį bagažą ir tai jaučiasi.“

„Albume „Voyage in a Flash“ norėjome pakeisti garsą ir pabandyti padaryti kažką visiškai kitaip, eksperimentuojant. EP, kurį išleisime, yra daugiau subrandinto jausmo ir išgyvenimų, kurie kaupėsi ilgą laiką, o visas procesas buvo ilgas ir kupinas įvairiausių išbandymų“, – apie naują albumą pasakoja Regimantas.

Klausytojai naujo grupės darbo skaitmeninėse platformose sulauks jau birželio pradžioje. Tą patį mėnesį naujas mini albumas pasirodys ir 10″ vinile. Grupė išduoda, jog albume bus keturios dainos ir 3 interliudai.

https://open.spotify.com/track/3LA1tT233S7wsz2ViMXMeV?si=513db7bafbc94864