2021 May

„Rasų radijas“ kviečia ant ekologiškos „Radijo pievelės“

Praėjusią savaitę internetiniame SODAS 2123 inicijuojame „Rasų radijo“ eteryje nugriaudėjo „Krakatau“ išsiveržimas, tačiau tai nepakenkė Aušros Vismantaitės-Silvos puoselėjamai „Radijo pievelei“ – ši laida debiutuoja šiandien, gegužės 15 d., 20 val. „Rasų radijas“ (rasuradijas.lt) toliau pristato naujojo sezono laidas, kurių vedėjai: garso menininkai, filosofai, rašytojai, meninių ir socialinių projektų kuratoriai iš įvairių perspektyvų tyrinėjantys įvairias garso meno apraiškas.

Akli pristato muzikinį klipą ir užbaigia „Taikos“ metus

Kauniečių post-punk / industrial trio „Akli“ pristato dainos „Pastovu“ klipą, su kuriuo užbaigia debiutinio albumo „Taika“ metus ir planuoja antrojo albumo leidybą. „Dėl pandemijos negalėjome daugiau koncertuoti ir pristatyti albumo gyvai, todėl ieškojome kitų būdų, kaip galėtume įprasminti jo dainas. […]

Atidaryta pirmoji mieste vieno kūrinio galerija „apiece“

Naujamiestyje, V. Kudirkos ir M. K. Čiurlionio gatvių sankryžoje esančiame skvere, atidaroma šiuolaikinio meno galerija „apiece“, kurios išskirtinumas – pavienių meno kūrinių parodos. Gegužės 14 dieną specialiai naujai galerijos erdvei pritaikytą instaliaciją „Soft Target“ pristatys menininkų duetas Viltė Bražiūnaitė ir Tomas Sinkevičius, sukūrę kompozicijas iš bičių vaško.

Foto „Lunatikai“ – alternatyva racionaliajai kasdienybei

Pavasarį pasklido žinia, jog apie 120 metų miesto centre veikęs Lukiškių kalėjimas konvertuojasi į muzikos ir kūrybinių industrijų bendruomenę “Lukiškių kalėjimas 2.0”. Beveik iškart prie jos prisijungė ir apie savo rezidenciją Lukiškėse pranešė “Lunatikai” – keturi žinomi Lietuvos muzikos fotografai: Mantas Gudzinevičius, Mantas Repečka, Rytis Šeškaitis ir Vytautas Dranginis.

„Rasų radijas“ numato garsinį „Krakatau“ išsiveržimą

Dėmesio! Pavojaus signalas! Gegužės 10 d. 21 val. numatomas pirmasis radijo „Krakatau“ išsiveržimas – garso menininkas, kuratorius ir kompozitorius Arturas Bumšteinas kartu su fleitininku, atlikėju ir improvizatoriumi Kristupu Giku į eterį paleis įvairių trikdžių, garsų perteklių ir kitų triukšmų. Internetinis […]